Проєкт створений за підтримки Parimatch

Звичайна українка, дружина та мати двох дітей важко працювала разом із чоловіком за кордоном, аби забезпечити свою родину. А вже у липні 2022 року у житті українки відбулася надзвичайна подія – вона стала мільйонеркою. Жінка зірвала джекпот, граючи в онлайн-гру.

Читайте також На передовій і в тилу: як український бізнес наближає нашу перемогу

"Моя родина не вірила, що взагалі таке може бути. До останнього ніхто не вірив. Особливо чоловік", – поділилась емоціями Жанна, переможниця джекпоту від Parimatch.

Українка зірвала джекпот у казино

Жанна родом із Закарпаття, але 24 лютого вона зустріла у Чехії. Разом з чоловіком вони важко працювали там, аби забезпечити добробут родини. Після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну жінка забрала за кордон і дітей. Щоб трохи відволіктись від новин, Жанна почала грати в онлайн-розваги. Проте й подумати не могла, що саме вони і допоможуть їй стати мільйонеркою, адже ніколи не сприймала ці ігри як можливість заробити.

"Я почала грати недавно, просто спробувала. Грала із задоволенням, не для того, щоб виграти", – розповідає жінка.

Однак напередодні тріумфу Жанна таки мала передчуття, що може зірвати джекпот. Та коли побачила на екрані суму в 30 мільйонів гривень, не могла повірити власним очам.

Два дні поспіль були передчуття, що сьогодні я саме зірву джекпот. Я не очікувала, що він буде таким великим – 30 мільйонів. Думала, десь 50 тисяч – це для мене теж добре. А тут 30 мільйонів! Я була шокована, не знала, що робити. Це був шок, шок для всіх,
– пригадує Жанна.

Жанна передала свій виграш на допомогу захисникам України

Як витратити ці великі гроші, жінка вирішила не одразу. Спочатку думала про покращення життя родини. Але потім зрозуміла, що найбільша її мрія зараз – не квартири та машини, а повернення додому і довгоочікувана перемога. Тож вже наступного ранку українка повідомила представникам компанії Parimatch Ukraine, що свій виграш – 30 мільйонів гривень – прагне перерахувати на допомогу захисникам України.

Заради миру в Україні. Щоб ми могли повернутися додому, жити, як раніше, спокійним життям – робота, дім… Сьогодні ми не думаємо про гроші, тепер ми думаємо про те, щоб той жах закінчився, і все було, як раніше,
– зазначила жінка.

10 тисяч комплектів військової форми від небайдужої українки

Як розповів голова пресслужби Державної прикордонної служби України Андрій Демченко, до них звернулись представники компанії Parimatch. Вони зазначили, що переможниця джекпоту захотіла передати виграш – 30 мільйонів гривень – на допомогу українським захисникам.

Військові пріоритет визначили одразу. На ці кошти вже замовлено виготовлення 10 000 комплектів військової форми для захисників-прикордонників. Найближчим часом форма вже надійде до ДПСУ і буде розподілена між прикордонниками, які боронять Україну.

“Це вражаюча історія, це велика щира допомога, направлена для українських захисників. Державна прикордонна служба не тільки здивована, а й щиро дякує українці, яка вирішила направити кошти українським захисникам. Така допомога як і від бізнесу, так і від конкретної особи вкрай важлива. А, по-друге, ті кроки, які роблять Україна та українці, доводять, що ми – непереможна нація. Країна обов’язково переможе, ми будемо вільними і незалежними. Жодному ворогу нас не здолати”, – прокоментував Андрій Демченко, голова пресслужби Державної прикордонної служби України.

Сама ж переможниця додала, що з чоловіком давно мріяли допомогти українським військовим. Тож Жанна радіє, що завдяки грі на платформі Parimatch випала така можливість. Благодійниця нагадує, що допомогти може кожен і навіть невелика сума підтримки, можливо, врятує чиєсь життя.

Гроші – це не головне в житті. Тому що сьогодні гроші є, а завтра нас немає. Я дуже рада, що я, проста людина із села на Закарпатті, змогла допомогти Україні. Ми з чоловіком давно хотіли це зробити, але не знали як. А коли так сталося і ми змогли допомогти Україні, дуже зраділи. Хочеться, щоб все було добре, щоб кожна мама побачила свого сина, щоб кожна дружина побачила свого чоловіка,
– підсумувала Жанна.

Непересічна історія Жанни доводить: українці – дивовижна нація, яка готова разом долати всі труднощі та боронити рідну землю від російських окупантів.

Проєкт створений за підтримки Parimatch