Дивись онлайн онлайн
Пряма трансляція на
Останні випуски
БЛОГ

Заріна Акопянц

-

 • blog_ava
  Вибори в Маріуполі: чому не сталось дива, але є дивовижний результат
  Вистраждані вибори в Маріуполі нарешті відбулись. Вже маємо попередні результати, які від остаточних навряд чи значно відрізнятимуться. А також, за їхніми підсумками, маємо чергову "зрадоманію".
 • blog_ava
  Маріуполь вичавлюють з України
  Півмільйонне промислово-курортне місто за кілька кілометрів від лінії фронту не сходить з новинних потоків навіть у період так званого перемир'я. Все почалось ще влітку, коли голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський назвав маріупольців "ватніками", яким не можна дозволяти проводити вибори.
 • blog_ava
  Військо України. Вогонь на ураження в Криму міг врятувати країну
  "За кілька днів Крим став чужим і небезпечним". Так згадують події лютого 2014 року кримчани, які були змушені покинути рідні краї через нахабне вторгнення в їх домівки російських військ.
 • blog_ava
  "Моя мрія — відбудувати Донецький аеропорт", — боєць-луганчанин
  23-річний боєць з густою бородою і позивним Танцор служить у полку "Азов" від початку АТО. Корінний луганчанин, він ані секунди не сумнівався, коли на його рідну землю прийшли загарбники і пішов захищати свій Луганськ, свою Україну.
 • blog_ava
  Как в Мариуполе проходит общение патриотов и власти
  Заседание Штаба Обороны Мариуполя. Похоже одновременно на цирк-балаган-базар-урапатриотизм-охоту на ведьм. Такой вот коктейль.
 • blog_ava
  Здадуть — не здадуть: пристрасті навколо Широкиного очима маріупольців
  Пристрасті навколо подальшої долі Широкиного не вщухають і вони розділили українську спільноту з активною громадянською позицією на два табори – тих, хто вважає, що влада зливає Маріуполь і тих, хто впевнений у необхідності виконувати міжнародні угоди.
 • blog_ava
  У Маріуполі "зникли" 2 мільйони для постраждалих від обстрілу
  Громадська організація Маріуполя "Ініціативна група "Разом" надала сайту новин "24" ексклюзивне розслідування щодо корупційної схеми, через яку виділені кошти на відбудову міста після обстрілу, безслідно зникли.
 • blog_ava
  Поки ми на кухні пили чай, нас обстріляли "Градами"
  В одну з поїздок в зону АТО, на Луганщині, бійці дозволили журналісту побути деякий час на їхньому місці і вийти на нічне чергування.
 • blog_ava
  Захисник Станиці Луганської розповів проти кого воюють українці
  Кореспондент сайту новин "24" побував на Луганщині та поспілкувався з бійцями батальйону "Львів", які утримують Станицю Луганську. В ексклюзивному інтерв'ю командир взводу з позивним Лисий розповів про ситуацію на передовій.
 • blog_ava
  Воїни без права на демобілізацію
  У середині квітня минулого року офіційно почалась АТО. Того ж дня неофіційно у лавах волонтерського батальйону відбулась безстрокова мобілізація.
 • blog_ava
  Слов'янськ. Майже рік після звільнення
  Терористи зайняли Слов'янськ 12 квітня. Покинули 7 липня. За кілька місяців перетворивши донбаське місто на руїни. Цілий рік його відбудовують місцева влада разом з військовими. Але й цього часу замало, щоб залікувати всі рани міста.
 • blog_ava
  Как Порошенко в Мариуполе патриотов и волонтеров обидел
  Сегодня состоялась вторая, за время президентства, поездка Петра Порошенко в Мариуполь. Город, который живет, учится и работает под звуки взрывов и со дня на день ждет наступления вражеских сил, приезд президента считал значимым событием. Но, патриоты и волонтеры остались разочарованными.