Про це він розповів під час технічної перерви в судовому засіданні в Печерському суді, яке транслює Громадське ТВ.

"Я продавав машину, приїхали покупці. Вони кілька днів тому мені дзвонили, і в той день в обід ми домовились зустрітися об 11 на верхній станції метро Хрещатик. Трохи подалі за автобусами", - розповів Котенко-молодший.

"Вони вийшли, сіли, показали права і гроші. Запропонували проїхатись. Я нічого не боюся. Мене спитали, чи можна сісти за кермо. Я сказав, що можна", - розповів він.

Котенко додав, що чоловіків звали Роман і Андрій, але прізвищ він не знає, бо раніше з ними знайомий не був. За його словами, він сів в авто ззаду.

"Вони великі, думаю боксери. З поламаним носом був один - Андрій", - сказав затриманий.

"Ми доїхали до Бориспільської з Харківського шосе. Далі не знаю, нас хтось підрізав, не підрізав. Ми прослідували на бориспільську трасу, повернули праворуч там де приватний сектор. Проїхали по ньому. Ніхто не газував. Проїхали по ньому", - розповів Котенко-молодший.

"Я спитав, куди ми їдемо, вони сказали, що зараз виїдемо. Ми виїхали через заправку дуже швидко, доїхали до розвороту. Вони сказали, що зараз розвернемося і поїдемо назад", - розповів він.

"Я не знаю, хто кого підрізав, але точно був удар з правого боку. Ми когось, чи нас, я не знаю. Я почав кричати: "Що ви робите", бо я подумав, що мене розводять, зараз висадять, скажуть, що машина побита, дадуть грошей і скажуть, йти звідти", - зазначив він.

"Я почав кричати, а мені ненормативною лексикою сказали сісти позаду. Я – звичайний хлопець, що я можу зробити. Я собі сів ззаду і за життя боявся", - зазначив Котенко.

Він додав, що чоловіків не було кілька секунд після того як вони вийшли з машини.

"Кілька секунд. Від 5 до 10 секунд. Потім вони сіли в машину зі словами: "Блін, тьолка. Тобі побили машину - зараз розберемось". Більше ані слова я не чув", - розповів Котенко-молодший.

Він додав, що погрожував чоловікам міліцією, але вони на це ніяк не реагували.

"Ми поїхали по трасі, я сидів ззаду, пригнувся і боявся, що мене висадять чи щось зі мною зроблять. Ми заїхали в Бровари з заднього боку. Люди вийшли мовчки і пішли. Я почав кричати, що буду в міліцію дзвонити, вони навіть не обернулись", - додав Котенко.

За його словами, після нічних пригод він поїхав до свого друга Андрія Насіковського, в якого він залишився на ніч. А вранці друг викликав йому таксі.

Нагадаємо, двом підозрюваним у справі нападу на Чорновол арештували на 2 місяці Олександра Храмцова та Олександра Котенка.