В групі С першими суперниками “зірково-смугастих” були північні сусіди - канадці. Хлопці із кленовим листком на грудях пропустили вже на 15 хвилині зустрічі - Донован розрізав захист канадців пасом на Алтідора, а колишній форвард “Вільярреала”, а тепер “Бурсаспора”, пробив точно в голкіпера - Хіршфельд люб’язно пропустив м’яча під собою.

Вже у другому таймі американці потішили детройтські трибуни вдруге -Демпсі замкнув простріл Агудело на дальній стійці - 2:0

В іншому матчі групи С Панама ледь не втратила перемоги, виграючи у Гваделупи 3:0. До перерви у ворота Гранделя залетіло 2 голи - поставили автографи Перес та Теяда, а на 38-й Гваделупа вже грала вдесятьох - “червону” отримав Такалфред.

Впевнені у своєму тріумфі панамці у другому таймі зробили рахунок розгромним із пенальті, але згодом ледь не поплатились - форвард французького “Гавра” Брайс Джовіаль зміг оформити дубль, таким чином скоротивши відставання Гваделупи до мінімуму -3:2 за Панамою.