Вже на 19 хвилині Техада на прізвисько Матадор шокував трибуни у Тампі - ні реакція Тіма Ховарда, ні старання оборонців не змогли врятувати Штати від пропущеного голу.

Згодом Демпсі спробував зрівняти рахунок - стрибучість Пенедо рятує панамців.

А на 36-тій зірково-смугасті привозять у свої ворота пенальті - Рім не зміг взяти під контроль свої ноги і зніс Переса в межах штрафного. Гомес із 11-ти метрів подвоїв перевагу Панами. Після перерви американці із усіх сил намагались врятувати поєдинок - Ґудсон скорочує відставання після подачі Бредлі.

Згодом син головного тренера збірної Штатів отримав шанс забити і сам - але м’яч пролетів поруч із стійкою. Коли ж американцям і вдавалось влучити у ствір воріт - усі спроби зрівняти рахунок розбивалась об феноменальну гру Пенедо. Вже у доданий час героєм міг стати Донаван, але не судилось 2:1 - Панама виграє у США вперше за останні 9 поєдинків і забезпечує собі місце у чвертьфіналі.

У іншому матчі групи С Канада здобула перемогу над Гваделупою. Єдиний м’яч у зустрічі був забитий на 51 хвилині - Де Розаріо реалізував пенальті.