Чорногорія – Україна 90:84

Україна: Михайлюк – 15+5 підбирань, Лень – 13+7 підбирань, Гладир – 12+6 підбирань, Зайцев – 9, Конєв – 9, Джетер – 7, Кравцов – 7, Липовий – 7, Герун – 3, Лукашов – 2+5 передач;

Чорногорія: Іванович – 30+6 передач, Дублєвич – 26+8 підбирань, Попович – 12+7 підбирань, Дюришич – 11;

У першій половині матчу українці місцями мали сильні відрізки, перш за все, за рахунок гри під щитами, де був влучним Олексій Лень. Але весь успіх нашої збірної Чорногорія постійно перебивала трьохочковими, постійно перебуваючи попереду в рахунку. Один з ключових моментів трапився в середині другої чверті: гості повели +6, але через дві хвилини вже програвали -2.

Збірна України на виїзді поступилася Чорногорії

Після перерви Україні вдалося погасити активність чорногорців на дузі, але проблеми з фолами продовжили переслідувати гостей. І ось на перших секундах вирішальної чверті Україна пропустила ривок 0:10. Всі спроби "синьо-жовтих" відіграти 14-очковий дефіцит на нуль помножили вже традиційні для цього матчу проблеми – перебір фолів і катастрофічний захист.

У підсумку 90:84 на користь чорногорців, які наздогнали "синьо-жовтих" у таблиці – обидві збірні мають по чотири перемоги та чотири поразки. Після цієї поразки Україна опустилася на 5 місце в групі, але шанси на вихід на ЧС-2019 українці зберігають.