Розпочали виступ українці доволі вдало, у першому матчі розгромивши румунів. Однак згодом все пішло не так – поразка Естонії та одному з аутсайдерів – Хорватії, залишила українців без шансу на підняття у класі. В останніх матчах постало питання про боротьбу за збереження місця у дивізіоні.

У п’ятницю. 27 квітня, збірна України грала з господарями змагань. Литва бореться за перше місце у групі, тож гра для "синьо-жовтих" обіцяла бути важкою. Так і сталося, коли Даніел Богдзюл вже на 8 хвилині відзначився у цьому матчі. Відповіла Україна ще у першому періоді – шайба на рахунку Віктора Захарова. У цьому епізоді варто віддати українським хокеїстам належне – вони грали у меншості.

На початку другого періоду збірна України вийшла вперед – Микита Буценко чітко реалізував більшість. Та втримати перевагу не вдалося – Паулюс Гінтаутас теж реалізував більшість своєї команди. Тож і другий період закінчився у нічию.

За першу десятихвилинку третього періоду українці пропустили двічі – забивали все той же Гінтаутас та Угіус Чіжас. Інтригу в матчі повернув Денис Петрухно на 55 хвилині. І коли б вже здавалося, що українці зазнають чергової поразки, Дмитро Німенко зрівняв рахунок у цій грі за 36 секунд до кінця матчу. До слова, українці тоді грали без воротаря Богдана Дяченка.

Та такий "камбек" забрав чимало сил у "синьо-жовтих", тож вже у дебюті овертайму вони пропустили п’яту шайбу від Арнолдаса Босаса.

Проте саме набране очко у цьому матчі гарантувало збірній Україні збереження місця в дивізіоні IB на наступний рік. Тепер "синьо-жовтим" залишилося зіграти останній матч зі збірною Японії 28 квітня.

Литва – Україна 5:4 ОТ (1:1, 1:1, 2:2)

Шайби: 08:14 Богдзюл (Калеініковас, Зубрус) – 1:0, 11:54 Захаров (Міхнов – меншість), 22:01 Буценко (Бабінець, Жовнір – більшість) – 1:2, 28:48 Гінтаутас (Катуліс – більшість) – 2:2, 45:39 Гінтаутас (Катуліс, Кієрас) – 3:2, 49:00 Чіжас (Алсаускас, Гінтаутас – більшість) – 4:2, 55:20 Петрухно (Міхнов) – 4:3, 59:23 Німенко (Толстушко, Міхнов) – 4:4, 61:04 Босас (Калеініковас, Зубрус) – 5:4