Єрмак постійно на зв'язку з головами облдержадміністрацій і керівництвом МВС, а Зеленський отримує оперативну інформацію щодо святкування в регіонах. Про це повідомляє Офіс Президента України.

До слова Натовп на богослужінні у Святогірській лаврі: поліція відкрила провадження

Наразі у більшості областей країни ситуація спокійна і контрольована. Трапляються лише поодинокі випадки порушення карантину, на які вже відреагували правоохоронці.

За даними керівництва областей, більшість храмів дотримується попередніх домовленостей. Богослужіння в більшості церков проходять або з невеликою кількістю вірян, або й зовсім за зачиненими дверима.

Поліція підрахувала, що всього богослужіння 19 квітня проводили у 13 тисячах 658 храмах. На них були присутні близько 130 тисяч людей, тобто в середньому менш як 10 людей на храм.

Наразі порушення зафіксували лише у 19 храмах на території 13 областей. Найбільше – у Донецькій, Запорізькій, Рівненській та Чернігівській областях. В останніх трьох складено адмінпротоколи, на Донеччині – відкрито кримінальне провадження.

Цьогоріч на богослужіння прийшло 130 тисяч вірян. Торік на Великдень у церквах зібралося сім з половиною мільйонів прихожан. Ця різниця показує свідомість українців, наше бережне ставлення до рідних і близьких. Ми справді показали, що Великдень – це перемога життя над смертю,
– заявив Володимир Зеленський.

поширення коронавірусу, чому варто залишитися вдома
Як поширюється коронавірус і чому варто залишатися вдома / інфографіка 24 каналу