Глава держави під час свого традиційного звернення до українців розповів, що 25 березня мав нараду із представниками місцевої влади з різних регіонів України.

Основне Зеленський звернувся до українців через спалах коронавірусу в Україні: головне

Ми розуміємо першочергові потреби всіх регіонів і цілодобово працюємо, щоб їх забезпечити. Відповідні завдання обробляє Кабінет міністрів. Частина рішень вже прийнята на попередніх засіданнях, ще частину приймуть сьогодні (26 березня – 24 канал),
– наголосив Зеленський.

Звернення Володимира Зеленського до українців: відео

За його словами, наразі вирішуються питання, які стосуються не лише засобів індивідуального захисту та медичного обладнання, а й роботи критично важливих об’єктів у регіонах, підтримка малого бізнесу на місцях, безперебійність соціальних виплат населенню тощо.

Ми також зробимо все, щоб не допустити зростання цін на продукти й товари першої необхідності у регіонах. Оскільки заклики до совісті деяких продавців не допомогли, буде пакет жорстких заходів, який зіпсує плани всім спекулянтам,
– сказав український лідер.

Зеленський додав: він перебуває на постійному контакті з областями, а не у "вакуумі столичних проблем" та пообіцяв "подбати про кожен регіон нашої великої країни".

Карантин в Україні: головне

  • Станом на 26 березня в Україні лабораторно підтвердили 165 випадків зараження коронавірусом.
  • Вірус забрав життя вже 5 людей. Наразі вилікувалося 4 українців.
  • Ще троє громадян України померли внаслідок вірусу в Італії.
  • Карантин в Україні продовжили до 25 квітня. При цьому прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, якщо поширення коронавірусу в Україні вдасться зупинити раніше, то карантин достроково зупинять.
  • Кабмін також ввів по всій країні режим надзвичайної ситуації.
  • Окрім того, від 16 березня на територію України заборонений в’їзд іноземців, а від 17 березня обмежене міжнародне пасажирське авіа-, залізничне та автобусне сполучення.
  • 27 березня Україна повністю закриє свої кордони на в'їзд та виїзд.

Режим надзвичайної ситуації: що він передбачає
В Україні ввели режим надзвичайної ситуації: що він передбачає / Інфографіка 24 каналу