Зеленський висловив подяку делегації за підтримку України та розповів про заплановані кроки на шляху подальшого реформування країни, повідомляє прес-служба глави держави.

Читайте також: Жодних проблем з виплатами боргів немає, навіть без грошей МВФ, – Нацбанк

Ми – інша команда. У нас зовсім немає часу. Наші ключові завдання – не просто боротися з корупцією, а перемогти її,
– наголосив Зеленський.

Президент зокрема зазначив, що 5 вересня розпочне свою роботу новостворений Антикорупційний суд та наголосив на важливості ухвалення земельної реформи, розвитку інфраструктури та державно-приватного партнерства.


Володимир Зеленський зустрівся з президентом Світового Банку Девідом Мелпассом / Фото прес-служба президента

Серед іншого Володимир Зеленський висловив сподівання на продовження фінансової підтримки з боку Світового банку та технічної допомоги курсу реформ в Україні.

Також на під час зустрічі глава держави запросив представників Світового банку на інвестиційний форум, який відбудеться у Маріуполі.

Варто зазначити, що це перший візит пана Девіда Малпасса до України після його обрання на посаду президента World Bank Group 9 квітня 2019 року.

Що таке Група Світового банку?Організація створена у 1944 році і є однією з найбільших у світі установ, що надають грошову допомогу з метою розвитку. Банк підтримує понад 100 країн світу, що розвиваються, щороку на понад 20 мільярдів доларів США.

У структурі Групи Світового банку – 5 організацій: Міжнародний банк реконструкції та розвитку, Міжнародна асоціація розвитку, Міжнародна фінансова корпорація, Багатостороння агенція з гарантій інвестицій та Міжнародний центр з урегулювання інвестиційних спорів.

Україна є членом усіх зазначених підрозділів. Наразі в Україні Група Світового банку реалізовує 16 проектів на загальну суму у майже 3 мільярди доларів США.