Метою встановлення нових спортмайданчиків є популяризація здорового способу життя та створення умов для фізичної активності українців.
Зверніть увагу В Україні розробляють Національну стратегію розвитку велосипедного руху
Можливості "активних парків"
"Активні парки" стануть для громадян місцем для тренувань. Однак, у них будуть свої особливості. Ці об'єкти будуть оснащені QR-кодами, за допомогою яких кожен охочий може обрати рівень складності тренування, а також і тренера, яким може стати будь-хто із зірок естради, спортсменів або й президент.
Станом на вересень 2021 року в Україні вже з'явилися 100 "активних парків". До кінця року планують збудувати ще 500.
Нові спортмайданчики
Програма президента передбачає встановлення нових спортивних майданчиків фактично у кожному дворі. Це, на думку керівника Офісу Президента Кирила Тимошенка, створить умови для того, щоб тренування та заняття спортом стали доступними для всіх українців.
Ця програма президента орієнтована на всі вікові категорії та групи населення. Ми хочемо, щоб якомога більше наших громадян були залучені до регулярних занять спортом. Щоб зміцнювалося здоров’я українців та знижувалися показники захворювань, що виникають через недостатню фізичну активність,
– розповів Тимошенко.
Також одним із пріоритетів є покращення якості та тривалості життя громадян України шляхом популяризації занять спортом.
Інші президентські програми
- У червні 2021 року в межах програми "Зелена країна" Володимир Зеленський підписав указ про збереження лісів. Згідно з документом, протягом 3 років в Україні повинні висадити мільярд дерев.
- Перші насадження мають з'явитися вже у жовтні 2021 року.
- Для висадки мільярда дерев необхідні майже 170 тисяч гектарів землі.
- За наступні 10 років територія українських лісів має зрости до 1 мільйона гектарів.