Три бізнеси за три роки: як українка у Польщі знищує стереотипи про заробітчан

У Польщі жінки все частіше об'єднуються, щоб разом продемонструвати суспільству досягнення тих, кого називають "заробітчанками". І щоб руйнувати стереотипи про жінок-мігранток, які начебто працюють лише на низькооплачуваній роботі. Українка Інна Ярова у Польщі три роки і заснувала три бізнеси. Це і дитячий текстиль та білизна – з офісами у Києві та Варшаві, і рекламне агентство і, недалеко від центру Варшави, "найменшу кав'ярню у Польщі" – "Добро-добро", так називається її проект.

Дивіться відео, де Інна Ярова ділиться власним досвідом побудови успішного бізнесу у Польщі:

Скандал на "Міс Україна": звання та гроші отримає не та, кого спершу обрало журі

Переможницю конкурсу краси "Міс Україна 2018" Вероніку Дідусенко дискваліфікували через приховання дівчиною інформації про дитину. Згідно з правилами національного етапу "Міс Світу", конкурсанти не повинні бути мамами на час проведення конкурсу. Сама Вероніка Дідусенко вибачилась перед організаторами та учасницями, однак складати руки не має наміру. Навпаки, анонсувала боротьбу з "дискримінаційними" умовами шоу.

Дивіться відео про передісторію скандалу та прес-конференцію Вероніки Дідусенко:

Порошенко в ООН: які гострі теми підняв президент України під час свого виступу

Президент України Петро Порошенко взяв участь у 73-й сесії Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку – український лідер виступив із промовою на загальних дебатах. Генасамблея цього разу проходить під гаслом "Зробимо ООН корисною для всіх людей: глобальне лідерство і спільна відповідальність в підтримці мирних, справедливих і стабільних суспільств". Проте, лейтмотивом виступу Порошенка була актуальна для України тематика протистояння з Росією.

Дивіться відео про те, що саме говорив Порошенко про агресію Росії і миротворців на Донбасі:

Ціну на газ для населення не підніматимуть: наскільки чесний уряд з громадянами України

Газ не подорожчає – начебто вирішив уряд на таємному засіданні. Тобто, громадяни платитимуть далі по 7 гривень за кубометр, а не 9 чи 10, про які говорили раніше. Однак, чи повинні радіти українці, якщо зважити на те, що ціну не підніматимуть тимчасово, лише до середини жовтня. Крім того, місія МВФ з України поїхала мовчки, не зробивши жодних заяв, а це означає, що траншу може не бути.

Дивіться відео про маніпуляції навколо ціни на газ:

Жахливі стихійні лиха в Індонезії: землетрус та цунамі відібрали життя у сотень людей

Кількість жертв від потужного землетрусу та спровокованого ним цунамі, що вдарили 28 вересня по Індонезії, вже сягнула майже чотирьох сотень людей. Сила землетрусу становила 7,7 бала за шкалою Ріхтера, а після нього на берег накинулися хвилі до шести метрів заввишки. Відомо, що більшість жертв готувалися на пляжі до міського фестивалю. Рятувальники досі не мають точної інформації про кількість загиблих у регіоні.

Дивіться відео про наслідки нестримної стихії: