main logo

Життя 24

Вибір вікон – один із найбільш важливих під час облаштування будь-якої оселі. Адже від їхньої якості буде залежати тепло- та шумоізоляція. А в теперішніх умовах якісні шибки мають ще й додаткову функцію – захисну.
15 лютого, 11:00
61774

Як укріпити шибки та що робити при пошкодженні вікна: способи, які зможе відтворити кожен

Експерти заздалегідь попереджали, що зима буде вкрай складною. Зокрема, через проблеми з електрикою, що часто супроводжуються і втратою тепла у помешканнях. Саме тому українці розглядають можливість переходу на альтернативні джерела, наприклад, дров'яні печі.
25 січня, 16:30
64677

Дров'яні печі – альтернативне джерело тепла: як їх обрати та на що звернути увагу

Сучасні реалії принесли у наші будні чимало змін. Так, тисячі українців змушені були не тільки покинути власні домівки, але й вивчати законодавчі постанови, аби правильно оформити акти про пошкодження чи руйнування майна.
18 січня, 18:16
66841

Як отримати відшкодування на відбудову житла: поради для українців

Сонячні панелі за останні роки отримали ще більшу популярність. Дехто обирає їх, щоб стати енергетично незалежним, інші ж прагнуть бути екосвідомими й використовувати поновлювані джерела живлення. Та з популярністю ці конструкції обросли і чималою кількістю міфів.
5 січня, 15:00
158153

Чи ефективні сонячні панелі: спростовуємо 7 найпопулярніших міфів

Українці готуються до непростої зими: хтось уже придбав генератори та газові пальники, інші – шукають альтернативні способи освітлення та обігріву помешкань. Проте у прагненні якнайшвидше повернути комфорт люди інколи забувають про правила безпеки.
15 грудня 2022, 15:00
53772

Як користуватись пальником, обігрівачем і генератором при блекаутах: головні правила безпеки

Через прицільні ракетні удари Росії по об'єктах критичної інфраструктури ситуація з енергетикою в державі залишається складною. Українці вже зіткнулись із блекаутом – відключеннями електроенергії і, як наслідок, зв'язку.
9 грудня 2022, 16:00
73825

Як підготуватись до тривалих блекаутів: корисні поради, які варто врахувати українцям

Більше новин