Про це журналісти сповістили у Twitter.

"Чоловік, який відповів мені о третій годині ночі, підтвердив, що я подзвонив у міністерство", – написав Рівеллі.

У свою чергу Керрол розповів, що спершу поставив запитання, чи зателефонував він в Міноборони, і після ствердної відповіді запитав, чи є Петров співробітником відомства. Після цього співрозмовник журналіста повісив слухавку.

Напередодні стало відомо про номер телефону, який може належати Міноборони Росії. Про це повідомляла "Нова газета" після публікації розслідування Bellingcat і The Insider. У розслідуванні мовилося, що на файлі з паспортними даними Петрова є штампи "відомостей не давати" і "с.с." ("цілком таємно"). При цьому в ФМС немає жодної інформації про документи Петрова, видані до 2009 року, коли він отримав паспорт. Зазвичай така інформація зберігається в архівах.

За інформацією ресурсу "Новая газета", номер телефону на документах Петрова відноситься до автоматичної телефонної станції в Хорошевському районі Москви. У цьому ж районі розташована штаб-квартира ГРУ Міноборони Росії. Колишній співробітник спецслужб розповів, що цей номер телефону може належати відділу кадрів, де служить Петров.

Нагадаємо, Bellingcat і The Insider з’ясували, що підозрювані в отруєнні екс-агента Сергія Скрипаля та його доньки Юлії – Олександр Петров і Руслан Боширов – справді є працівниками російських спецслужб.

Після публікації цього розслідування, у Міністерстві закордонних справ Росії звинуватили розслідувачів Bellingcat у зломі бази даних Федеральної міграційної служби.