Пряма трансляція на
Останні випуски

Зірки великої сцени: як маленькі харківські гімнасти підкорюють світові талант-шоу

Харківські спортсмени Катя Бусканадзе та Микита Бичков за півроку закохали в себе глядачів багатьох світових талант-шоу. І що цікаво, їм всього 7 і 10 років, а ці діти вже підкорили Сполучені Штати та Австралію. Це наші "гімнасти в піжамах", адже їхній номер під самісіньким куполом – це політ уві сні.

Політ уві сні – це про маленьких Катю та Микиту. Грандіозний номер вони продемонстрували на американському шоу талантів Little Big Shots. і після цього прокинулися відомими на весь світ. Талантом цієї пари захоплюються 24 мільйони людей, і це лише ті, хто в інтернеті побачили виступ маленьких харківських гімнастів.

Читайте також: Українка підкорила суддів талант-шоу в Португалії: відео

А ті, хто бачили наживо, від важких акробатичних трюків, які майстерно виконує пара, затамовують подих. Після шоу Катя і Микита тренуються вдома. Вони по-дорослому кажуть, що хвилюватися на висоті права не мають. Особливо Микита, адже від вправності 10-річного хлопчика залежить життя партнерки, літають вони так разом уже 3 роки.

У США були вражені юним віком артистів і їхніми недитячими здібностями. Втім тренер каже, що це лише початок.

Вони можуть ще більше, але в силу того, що вони маленькі, якісь речі їм просто ще не можна робити, щоб не завдати шкоди, адже вони ще ростуть,
– наголосила режисер дитячої студії циркового мистецтва Світлана Момот.

Влітку артисти почнуть готувати нове повітряне шоу. Що це буде, циркова команда поки тримає в секреті. Але жартують, що це буде високо та захопливо.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі