Про це повідомило авторитетне видання The Washington Post.

За словами американських чиновників, ця інформація може поставити під загрозу джерело розвідданих, цінне у боротьбі з "ІД", і дати ворожій Росії стратегічну перевагу в Сирії, де її цілі відрізняються від наших. Мабуть, це найгірше, що Трамп міг зробити на тій зустрічі,
– йдеться в статті.

"Гординя і аматорське відношення гублять президента Трампа, коли справа стосується його російської проблеми. І це ще саме доброзичливе пояснення", – стверджує автор статті Аарон Блейк.

Читайте також: Як Росія отримала порцію "холодного душу" після зустрічі Лаврова і Трампа

Тим часом колишні працівники американської розвідки не на жарт налякані вчинком Трампа.

"Якщо це правда, це ще одна ознака, що цього хлопця неможливо контролювати, – сказав Вейн Вайт, колишній співробітник розвідки в Державному департаменті для Politico. – Є "червоні лінії", які не повинні перетинати навіть президенти. Він повинен захищати власні активи. Це по-справжньому лякає наших людей, особливо тих, хто був причетний до отримання інформації".

"Це по-справжньому кошмарний сценарій для розвідувального співтовариства", – заявив MSNBC Нед Прайс, колишній офіцер ЦРУ і член Ради національної безпеки США часів Обами.

Нагадаємо, 15 травня стало відомо про те, що під час зустрічі у Білому домі міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров отримав від президента США Дональда Трампа секретну інформацію щодо "Ісламської держави", яка невідома навіть союзникам США.