Що відомо про операцію пошуку

На Одещині шість днів тривали пошуки 11-річної Дарії Лук’яненко. Тут у селищі Іванівка дівчинка дорогою від ринку, де працює її мама, йшла на танцювальний гурток, але на заняттях так і не з'явилась.

Читайте також: Похорон 11-річної Дарії Лук'яненко в Іванівці: фото 18+

До операції, окрім поліції, Нацгвардії, кінологів із собаками та водолазів, долучилися також близько 200 волонтерів і місцевий аероклуб, який оглядає все з повітря. Силовики переконували, що проводитимуть операцію цілодобово, натомість активісти з настанням ночі були змушеними свої пошуки призупиняти.

Як проходять пошуки 11-річної Дарії Лук'яненко

Відомо, що у момент зникнення Даша була одягненою у футболку з малюнком рожевого та білих фламінго, рожеві шорти та чорні сандалі, а також мала сумку з різнокольоровою лускою.

Дарія Лук'янченко, зникнення, Одещина, 11-річна дівчина, дитина

Дарія Лук'янченко, зникнення, Одещина, 11-річна дівчина, дитина
Майже такий вигляд мала Дарія Лук'яненко у момент зникнення

Крім того, у мережі з’явилися схеми руху дівчинки у день зникнення та імовірного району інциденту. За словами заступника голови Нацполіції В’ячеслава Аброськіна, Дарія Лук’яненко зникла 13 червня у проміжку з 13:41 до 14:24. Місцеві ЗМІ пишуть, що востаннє її бачили недалеко від вищезазначеного ринку. Поліція підозрювала, що дитина стала об'єктом злочину – імовірно, її викрали.

Ще подробиці! На Одещині зникла 11-річна дівчинка: з'явилися деталі

Дарія Лук'янченко, зникнення, Одещина, 11-річна дівчина, дитина
Район зникнення 11-річної Дарії Лук'яненко

Дарія Лук'янченко, зникнення, Одещина, 11-річна дівчина, дитина
Імовірний маршрут зниклої Даші

Що говорять про зникнення 11-річної Дарії Лук'яненко

Тим часом, у мережі почали ширитися чутки, що люди чули її крик, що собаки втрачали слід, а це означало, що дитину вкрали на машині, але жодна з цих версій не отримала підтвердження.

За словами близьких та друзіів родини Дарії, ннаступного дня після її зникнення з'явилася надія знайти дитину, адже увімкнувся її телефон. Але поліція без рішення суду не мала права встановити геолокацію.

Дарія Лук'янченко, зникнення, Одещина, 11-річна дівчина, дитина
Версія, що Дашу могли викрасти на машині, не отримала підтвердження

Для когось – трагедія, а для декого – можливість підзаробити

Зауважимо, що на зникненні дівчини деякі люди були не проти й нажитися. Зокрема, після початку пошукової операції місцеві торговці підняли майже удвічі ціни на каву та воду, передає "Думская".

Водночас, за словами Аброськіна, до батьків дитини телефонував невідомий і за її визволення почав вимагати 10 тисяч доларів. Ним виявився 24-річний неодноразово засуджений чоловік. Його затримали уранці 17 червня на Миколаївщині. За шахрайство та вимагання грошей йому загрожує ув’язнення. Як пояснив зловмисник, це його товариші з колонії нібито попросили через "конференц-зв’язок" зв’язатися з батьками зниклої дівчини, аби заробити грошей.

Сумний кінець

19 червня Дарію знайшли мертвою у вигрібній ямі одного з будинків Іванівки. Також правоохоронці затримали основного підозрюваного – власника цього будинку. Ймовірно, його ім'я Микола Тарасов а вік від 22 до 26 років, за різними даними.

Читайте також: Миколу Тарасова підозрюють у вбивстві Дарії Лук'яненко: що про нього відомо

У мережі переконують, що Тарасов нещодавно вийшов на волю з в'язниці, де відбував покарання за зґвалтування. Хлопець нещодавно повернувся з Росії та був сусідом Дарії. Офіційно цю інформацію поки що ніхто не підтвердив.

Проте відомо, що Тарасов не вчиться та не працює, всі дні проводить за комп'ютером та іноді допомагає батькам, які працюють на ринку в Іванівці.

Під час допиту затриманий зізнався, що спочатку душив 11-річну дівчинку в коридорі, потім роздягнув, але нiбито нічого з нею не зробив. Опісля він кинув її тіло у вигрібну яму, а речі облив бензином і спалив. Зауважимо, коли правоохоронці витягли тіло дитини, воно було повністю без одягу.

Як головну причину вбивства Дарії поліція розглядає вбивство на сексуальному ґрунті.

Відео про зникнення 11-річної Дар'ї Лук'яненко: