Про це заявив Президент України Петро Порошенко, повідомляє прес-служба глави держави.

Читайте також: Порошенко прокоментував підвищення тарифів на газ

Він наголосив, що не довзолить цього зробити.

Ледь-ледь вибралися з цієї кабали, і зараз знову намагаються туди повернути. Розвернути країну в так званий "русскій мір" я не дозволю за будь-яких обставин,
– підкреслив Порошенко.

Коментуючи ситуацію, що склалася з державним гарантованим боргом, президент сказав: "А найбільше нахапалися кредитів саме ті політичні сили, які сьогодні найголосніше "захищають" простий люд. 54 мільярди доларів – ось загальна боргова спадщина, яку нагуляли сьогоднішні "правдоборці" у 2007-2013 роках, коли були владою відповідні політичні сили. Тепер за ними хтось має прибрати, даруйте віддати", – додав Порошенко.

Порошенко також нагадав, про важливість цього рішення, бо Україна давно мала зобов'язання щодо врегулювання ціни на газ. Це дасть Україні продовження співпраці з МВФ і дозволить зберегти макроекономічну стабільність і стабільність курсу гривні, та закріпити енергетичну незалежність України від Москви.

Нагадаємо, 19 жовтня Кабмін повідомив, що прийняв рішення про підвищення ціни на газ для побутових споживачів. З 1 листопада 1000 кубометрів газу коштуватиме 8550 гривень замість 6900.

Ціну на газ в Україні піднімуть: дивіться відео