Про це пише видання ZN.UA, посилаючись на два незв'язаних між собою джерела в АП і СБУ.

Крім того, у переговорах з бойовиками також брав участь близький до Віктора Медведчука керівник ГО "Офіцерський корпус" Володимир Рубан, який займається звільненням заручників.

За словами співрозмовників, перша зустріч Савченко з Тандітом відбулася 6 грудня, в цей же день Рубан зустрічався з керівником центру АТО з пошуку і звільнення заручників, полковником СБУ Юрієм Качановим.

7 грудня Савченко та Рубан зустрічалися з ватажками бойовиків. А наступного дня після повернення з Мінська, Савченко знову зустрілася з Тандітом.

Нагадаємо, раніше Тандіт заявляв, що Савченко не повідомляла СБУ про плани щодо цієї зустрічі.

Відтак, джерела припускають, що українська влада намагається залучити Савченко до переговорів щодо врегулювання конфлікту в Донбасі, але приховує це.

"Під час переговорів Савченко та Рубана з бойовиками мова йшла не стільки про звільнення заручників, скільки про шляхи врегулювання конфлікту Донбасі. Акцент був зроблений на політичний процес", – наголосили джерела.

Нагадаємо, недавно у Мінську Надія Савченко зустрічалась із ватажками так званих "ЛНР" та "ДНР", де нібито обговорювали питання звільнення заручників.

Пізніше Рубан розпові, що також брав участь у переговорах, та розповів деталі розмови.