Так прокоментувала сайту "24" побиття тітушками і поліцією ветеранів АТО у Дніпрі волонтерка та нардеп від БПП Тетяна Ричкова.

Читайте також: Політолог назвав тих, хто розгойдував Дніпро

За її словами, екс-начальник поліції Дніпропетровщини генарал Ігор Репешко не викликав сумнівів стосовно довіри до нього, як до очільника поліції області.

У мене не було до нього жодних питань чи претензій. Мені також було відомо, що він має довіру вищого керівництва,
– наголосила вона.

Нардеп вважає, що побиття ветеранів є жорсткою провокацією, яка була здійснена після того, як керівництво поліції залишило місце проведення масових заходів до 9 травня.

Читайте також: Не треба гратися з українцями, – Ярош емоційно прокоментував сутички у Дніпрі

Ричкова підкреслила, що це є без сумніву провокація, а відповідальним за побиття ветеранів АТО слід шукати у середній ланці керівників поліції, яка пішла на змову із замовниками побиття.

Мій досвід підказує, що зрадників треба шукати у середній ланці – серед майорів чи полковників,
– сказала нардеп.

Вона додала, що затримані тітушки зізналися, що приїхали у Дніпро з Кривого Рогу та Донецької області. Відповідаючи на запитання, в чиїх інтересах діяли підбурювачі, Ричкова заявила: "Навряд чи політична сила, яку згадують зараз, причетна до побиття ("Опозиційний блок" – "24"). У Дніпрі активно працює партія "Соціалісти". Сьогодні вона підіймає голову у місті. Поки невідомо, хто накачує їх грошима".

Вона наголосила, що для встановлення справжніх винуватців провокації, слід провести глибоке внутрішнє розслідування.

Нагадаємо, 9-го травня у Дніпрі виникла бійка, поліцейські разом з невідомими жорстоко побили кількох ветеранів АТО.

Міністр МВС Арсен Аваков заявив про звільнення очільника поліції Дніпропетровської області та міста Дніпра у зв'язку з подіями у місті. Виконуючим обов’язки керівника поліції у Дніпропетровській області буде керівник патрульної поліції міста Дніпра Володимир Богоніс.

Генпрокурор Юрій Луценко написав, що ГПУ проведе кропітке розслідування співпраці поліції та тітушок.