Нагадаємо, під час цієї зустрічі американська сторона передала свої пропозиції щодо миротворців ООН. У Росії підтвердили цей факт.

"Американські друзі передали свої пропозиції до нашого проекту резолюції Радбезу – двадцять дев'ять абзаців. Три з них наша делегація визнала прийнятними", – заявив помічник президента Росії.

Читайте також: Захарченко хоче влаштувати у "ДНР" голодомор: з'явилась резонансна заява

Про те, що перемовини відбулися не надто гладко, підтвердили і у США.

"Незважаючи на те, що Сполучені Штати і Росія мають різні концепції щодо шляхів досягнення миру, спільна робота в цьому напрямку буде продовжена. Відповідно до Мінських угод існувала необхідність поєднувати політичні заходи з заходами в сфері безпеки. Обидві сторони проаналізують думки, висловлені в ході зустрічі, що відбулася, і обміркують подальші шляхи вирішення цього завдання", – йдеться в заяві Посольства США в Росії.

Щоб дійти згоди, сторони домовилися продовжити роботу. Відтак вже до кінця року можлива нова зустріч між представниками США та Росії щодо ситуації на Донбасі.

Варто додати, що Росія відстоює ідею розміщення миротворців ООН лише на лінії зіткнення між українськими військами та бойовиками. При цьому її мандат не має розповсюджуватися на всю окуповану територію, в тому числі і ділянку кордону між Україною та Росією, яку не контролює офіційна українська влада. Окрім того, згоду на миротворців, за задумом Росії, має надати так звана влада "ЛДНР". Україна не погодилася на такі умови.