Пряма трансляція на
Останні випуски

Звідки у тещі поліцейського завгоспа мільйонні статки та елітні авто: розслідування

- Читать новость на русском
Звідки у тещі поліцейського завгоспа мільйонні статки та елітні авто
Звідки у тещі поліцейського завгоспа мільйонні статки та елітні авто / Фото з вільних джерел

Теща очільника Департаменту управління майном Національної поліції Івана Наумова Тетяна Зачиняєва володіє люксовою Maserati Levante, земельними ділянками під Києвом та Миколаєвом, а також недобудом вартістю у півмільйона доларів.

Про це йдеться у програмі "Наші гроші з Денисом Бігусом".

Тетяна Зачиняєва придбала три земельні ділянки на загалом на 39 соток у цьому році. Вони розташовані на березі обвідного каналу Київського водосховища. Враховуючи ринкову вартість землі – 2,5 тисячі доларів за сотку – ціна ділянок складає 97,5 тисяч доларів. На одній з них будується будинок.

Читайте також: Як співробітник МВС їздить на фейкових номерних знаках: резонансне розслідування

Сусідами Зачиняєвої є син судді ВСУ Михайла Вільгушинського, дружина і дочка Геннадія Репіна, екс-начальника Департаменту оперативно-технічних заходів МВС, син вже покійного генерала й очільника ДПІ у Святошинському районі м.Києва Володимира Тесленка та інші посадовці.


Проте це не всі ділянки, якими володіє теща Наумова. Вона купила ще 36 соток на березі Дніпра. Ринкова ціна ділянок приблизно становить 90 тисяч доларів. Будинок на них, судячи з даних Google Maps, почали зводити в 2012 р.

Будинок, який наразі зводять, столичний архітектор Іван Пономаренко оцінює майже 500 тисяч доларів.

Отримаємо 450 тисяч доларів. Це за цінами 2016 і 2017 року точно мінімально. Реально, якщо замовляти в якійсь будівельній фірмі, середньої руки, навіть дешевій, навіть бригаду наймати з прорабом – це буде в таких рамках. Можливо, більше – тут дуже багато залізобетону, тут залізобетонний каркас. Залізобетон зараз по Києву під ключ – 200 доларів за куб, тут щонайменше 1000 кубів, це уже 200 тисяч доларів,
– прокоментував Пономаренко.

Також тут мають будинки Олександр Шевченко, донедавна суддя Апеляційного суду Київської області, Олена Андрющенко, прокурор із міської Прокуратури Києва. Сусідами Зачиняєвої є Ярослав Москаленко, народний депутат (депгрупа "Воля Народу"), Олександр Савченко, перший замголови КОДА.Тетяна Зачиняєва має у власності дві ділянки у селі Рибаківка Миколаївської області. У 2013 році вона придбала на березі Чорного моря 40 соток, загальна ринкова вартість має складати близько 40 тисяч доларів. У реєстрі майна на тещу Наумова записаний будиночок на 40 квадратних метрів, однак насправді тут уже закладено фундамент під велике будівництво, можливо, готель.Окрім того, Тетяна Зачиняєва у лютому 2017 року придбала Maserati Levante (2016 року випуску), це єдиний кросовер у лінійці люксового бренду Maserati. В офіційного дилера такі авто коштують від 3 мільйонів гривень. Проте авто Зачиняєвої також виставлене на продаж – за 90 тисяч доларів.Згідно з даними офіційних доходів Тетяни Зачиняєвої, жінка за останні 5 років заробила 10,5 тисяч гривень. Зачиняєва є співвласницею низки приватних компаній, донедавна аж 5, проте за інформацією ЄДРПОУ жодна з них не приносить значних прибутків.

Іван Наумов відмовився прокоментувати статки тещі, посилаючись на те, що вони не є його особистими:

"Яке відношення моя родина, те що відповідно до чинного законодавства, те що треба вносити в декларацію, то я вношу, а що стосується там тещі чи тестя, вони не проживають з нами, я не повинен його декларувати. Звідки в неї всі ці речі – спитайте в неї. Якби вона проживала зі мною, я б із задоволенням задекларував, показав би все як треба".

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі