На борту 93-метрового корабля румунського флоту передбачений вертолітний майданчик, повідомляє адміністрація Одеського порту. Екіпаж судна – 77 осіб.

Корвет має стандартне озброєння – одна універсальна корабельна артустановка AK-176 калібру 76 мм, шестиствольна автоматична корабельна артилерійська установка, чотири 533 мм торпедні апарати, 2хРБУ-6000 протичовнові ракетні установки.


Фото: port.odessa.ua


Фото: "Думская"

В рамках активної фази навчань українські й американські моряки висадять десант на українській ділянці річки Дунай – вперше в історії маневрів, повідомляє "Думська".

Всього в навчаннях братимуть участь 26 кораблів і суден забезпечення, до 20 літаків і вертольотів, близько 150 одиниць бойової техніки, близько 4000 військовослужбовців з 16 країн, в тому числі понад 1000 українських військовослужбовців.

Крім України і США, в навчаннях беруть участь Болгарія, Великобританія, Греція, Грузія, Італія, Іспанія, Литва, Молдова, Норвегія, Польща, Румунія, Туреччина, Швеція і Фінляндія. Навчання пройдуть у північно-західній частині Чорного моря, Одеській та Миколаївській областях і триватимуть до 30 липня.