Місцеве видання Tvoemisto.tv опублікувало відео з цієї зустрічі, на якій Кузьма поділився своїми думками про майбутнє України.


За два місяці, які я їжджу по різних українських містах, бачу дику річ. В Маріуполі всі ходять з синьо-жовтими стрічками, але вони носять їх для того, щоб їх не чіпала наша армія...

"Ми не контролюємо тих депутатів, яких ми обрали. Вони неконтрольовані. Я за кардинальні методи, за те, щоб їх садили в смітники... Бо це люди, які пишуть закони для нас, а самі не несуть відповідальності. На концертах говорю багато радикальних речей, але я їм не страшний. Я для них не загроза і люди для них не загроза..."

Читайте також: Нейтральним бути не можна, — Єфросиніна опублікувала інтерв’ю з Кузьмою

Я згадую події 2004 року. Проявляється прислів’я: чого бідний, бо негідний, а негідний, бо бідний. Ти розумієш, що тобі нічого не світить, ти йдеш туди, думаєш, що заробиш бабок, а по факту тебе кинули: і бабок не заробив, і заробив півкраїни ворогів. На все життя. Вони не перебудуються, їх піснями не вилікуєш. Комусь поясниш, а комусь неможливо пояснити, а я і не буду пробувати. Так, я хотів заробити і тішився, що нам дали можливість заробити. А коли ото влупило, то я тішився, що мав такий досвід, бо якби так не сталося, я би пхався туди і пхався...

"Паралель між Польщею і Україною – у них завжди був костел і ніколи до кінця не було совка, а була єдина мова. Це стержень, якого ніколи не було в нас. У них завжди було всього більше, ніж у нас. Тому прикордонна Україна завжди була більше розвинена, там був більший доступ інформації".

Читайте також: Вічно живі. Як ховали рок-кумирів: від Висоцького до Кузьми

Я не уявляю майбутнє країни через 5 років з таким ставленням до дітей. Зараз виховується дуже багато незадіяних дітей і ця кількість збільшується в геометричній прогресії.

Нагадаємо, 5 лютого на Брюховицькому цвинтарі біля Львова поховали Андрія Кузьменка.

Відомий український співак Андрій Кузьменко, лідер гурту "Скрябін" загинув у трагічній ДТП 2 лютого.

Прощання з Андрієм Кузьменком у Преображенській церкві у Львові почалося о 16:00 4 лютого. Попрощатися з ним прийшли тисячі українців.