ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО 1 ВЕРЕСНЯ

Початок навчального року. Це зворушливе свято, зустріч з друзями і шлях до нового і цікавого. Але водночас 1 вересня — справжній стрес для батьків і школярів. Як підготуватися до навчання так, щоб 1 вересня справді було святом?

Як купити все потрібне і зекономити

Товари для школярів вражають різноманітністю і барвами: мультяшні герої, історичні персони, вражаючі краєвиди! Є з чого вибрати. Але й коштує вся ця краса немало. Лише канцелярія обійдеться щонайменше у 450 гривень, а якщо не економити, то можна розігнатися і до 1500.

Як скупитися перед школою і не витрати зайвих грошей

1. Складіть список необхідного і не купуйте нічого зайвого. Різноманітність товарів змушує вас тратити гроші на зайве. Тому не дайте себе спокусити! Школярам молодшого шкільного віку варто пояснити наперед, за чим ви конкретно йдете. Оскільки маленькі діти хочуть усе і відразу, і сльозами здатні маніпулювати батьками. Тож, якщо ваша дитина схильна до істерик — краще не брати її на закупи взагалі.

2. Купуйте по кілька предметів у день, а не все разом. Список необхідного краще написати одразу після завершення навчального року і протягом літа скуповуватися по мірі можливості. Так і легше, і для гаманця не так витратно. Якщо ж ви цього не зробили, то розтягніть закупи хоча б на кілька днів.

3. Шукайте гуртівні. Купити усе необхідне можна на ринку, у спеціалізованих магазинах. Однак найдешевші канцтовари ви знайдете саме на гуртівнях.

4. В інтернеті — дешевше. Також дешеві ціни можна знайти в інтернет-магазинах. Однак, тут не обійдеться без ризику. В інтернеті важко перевірити якість товару — тож залишається сподіватися на вдачу. Тому не варто купувати у мережі товари, які можуть нашкодити здоров'ю дитини. Наприклад, рюкзак варто купувати у спеціалізованих магазинах.

5. Хендмейд — рятує гаманець. Деякі предмети, необхідні для школярів, можна зробити власноруч! Це і гроші зекономить, і допоможе розвинути дитину. Наприклад, у двох з дитиною можна зробити обкладинки до книжок і зошитів. А оригінальні домашні закладки нагадуватимуть малюкові про домашнє тепло навіть під час уроків.

Що робити з формою?

Все більше українських шкіл вимагають, щоб учні приходили на уроки у шкільній формі чи хоча б в одязі офіційного стилю. Підібрати зручний, гарний та якісний гардероб до школи не так вже й легко. Та й коштує це чимало…

Поради, як купити якіснішу і дешевшу форму

1. Купуйте не готову форму, яка зазвичай має погану якість, а окремо штани чи спідницю, піджак і блузу. Це буде і дешевше, і точно підібраний одяг під розмір дитини. Крім того, штанів і спідниць потрібно кілька, тоді як піджака вистачить одного.

2. Не купуйте форму наперед, за літо дитина може вирости і гроші будуть викинуті на марно. Не варто купувати дуже завеликий одяг. Швидше за все, ваш школярик зносить форму раніше, ніж нарешті до нього доросте.

Як психологічно підготувати першокласника

Підготувати дитину треба і психологічно. Після літа, відпочинку, ненормованого графіку — початок навчального року справжній стрес для дітей. Особливо, це стосується першокласників.
1. Не змінюйте режим життя дитини до школи. Не позбавляйте її денного сну, довгих прогулянок, ігор у достатній кількості.

2. Не оцінюйте все, що робить дитина, так як це робитимуть у школі.

3. Не треба проходити програму першого класу наперед.

4. Зацікавте дитину школою і навчанням.

5. За кілька днів до школи погуляйте з малюком на подвір'ї школи, познайомте з вчителем і однокласниками.

6. Вчіть дитину планувати свій час.

7. До 1 вересня готуйтеся як до свята, це заспокоїть і зацікавить малюка.

8. Підготуйте для дитини подарунок. Бажано, щоб він був пов'язаний з навчанням: книжка чи глобус — чудовий варіант.

ПОДІЛІТЬСЯ ПОРАДАМИ З ДРУЗЯМИ

Усі права захищені. © 2005—2015, ПрАТ "Телерадіокомпанія "Люкс", Сайт "Телеканалу новин 24".