Якою інновацією дивують останні моделі холодильників beko

Якою інновацією дивують останні моделі холодильників beko
Здорова їжа – запорука відмінного самопочуття і безтурботного життя. Інноваційні рішення, які стоять на сторожі здорового харчування, пропонує компанія beko. Її холодильники створені таким чином, щоб якнайкраще зберегти свіжість та поживність Ваших продуктів.
Останнє ноу-хау – технологія ActiveFreshBlueLight™ Вона відтворює природні умови освітлення, забезпечуючи процес фотосинтезу в холодильнику – таким чином в овочах та фруктах набагато довше зберігається вітамін С.

Основною причиною, через яку овочі та фрукти швидко псуються, є втрата вологості. Технологія EverFresh+® мінімізує перепади температури, а спеціальна структура кришки дає змогу регулювати рівень вологи за допомогою повітряних каналів.
Завдяки цьому фрукти та овочі зберігаються до 30 днів, тобто втричі довше, ніж зазвичай, а відносна вологість становить понад 90%.

За таких умов ваші улюблені фрукти й овочі практично не втрачають своєї маси. Ще більшу ефективність забезпечить двокамерна система охолодження NeoFrost™:
Андрій Станецький,
експерт з продуктів компанії beko Україна:
В системі NeoFrostвикористовуються два абсолютно окремі контури. Відповідно, йде охолодження окремо морозильної камери і холодильної камери без змішування повітря. Цю систему ще називають динамічною статикою – не відбувається втрати вологи продуктів, так як охолодження і зберігання продуктів свіжими в холодильній і морозильній камерах відбувається двома роздільними системами охолодження.
Обдув продуктів холодним повітрям оптимальної температури, а також збалансована його циркуляція між полицями запобігає швидкому висиханню фруктів й овочів. Система підтримує природний рівень вологи і, до того ж, дозволить охолодити ваші продукти вдвічі швидше.
Холодильна та морозильна камери охолоджуються двома окремими потоками, тож сухе та морозне повітря з морозилки не псує продукти в холодильнику, а запахи харчів не перемішуються.
До речі, про запах. Неприємні запахи, бактерії, віруси – утворюють у холодильнику позитивні іони. Спеціальна технологія IonGuard® створює натомість негативно заряджені часточки, які нейтралізують поганий запах та створюють антибактеріальний ефект – що також сприяє довшому зберіганню продуктів у холодильнику.
Алп Арбатли,
Директор beko Україна
За 60 років на ринку ми зосередилися на щоденних потребах споживача. Ми знаходимо нові технологічні рішення, які допоможуть покращити Ваш повсякденний побут. Якщо говорити конкретно про холодильники, ми втілили в них унікальну технологію EverFresh+®, з якою Ви зможете зберігати фрукти та овочі свіжими до 30 днів. З технологією Active Fresh Blue Light™, яка підтримує високі екологічні стандарти, фрукти та овочі залишатимуться свіжими ще довше.
Природна свіжість, висока ефективність та максимальна користь – техніка beko створена, щоб дбати про Ваше здоров'я та тримати в хорошій фізичній формі.
Усі права захищені. © 2005—2018, ПрАТ "Телерадіокомпанія "Люкс", Сайт "Телеканалу новин 24".
Made on
Tilda