Як отримати максимальне задоволення від гоління: корисні поради
Напевно, гоління для чоловіків дуже болюче питання. Проте якщо раніше навіть під час самої думки про гоління звичайною бритвою у вас могли виникнути неприємні відчуття, то з новими технологіями та електричними бритвами така проблема відпала.
Історія гоління та створення електричної бритви
Перший електричний аналог бритви зі змінними лезами з'явився у 1929 році у США. На створення цього пристрою полковника Джейкоба Шика надихнула військова гвинтівка з магазином. А вже через 10 років – в 1939 році компанія Philips випустила першу європейську бритву, яка стала покращеним варіантом пристроїв, які на той час випускали у США, – роторну електробритву з ножем, який обертається.
Цей принцип використовується і тепер, проте сучасні пристрої мають три вдосконалені бритвені голівки. Вони значно ефективніші та комфортніші за своїх попередників.
Правила ефективного гоління
Якщо ви вирішили зробити своє гоління набагато комфортнішим та безпечнішим, для вас є кілька корисних порад.

Для якісного гоління шкіру краще підготувати, розпарити, нанести пінку чи гель. Електробритви нового покоління мають спеціальні водонепроникні ущільнення. Тож можна голитися навіть у душі.

Використовуючи роторну бритву, плавними круговими рухами спершу пройтись по щокам і шиї, потім по підборіддю та над губою. Після гоління, аби заспокоїти шкіру, варто нанести бальзам і не виходити відразу на мороз.
Переваги сучасних електробритв
Кілька років тому у Німеччині проводили дослідження в результаті якого встановили, що сучасна електробритва у десять разів краще захищає шкіру в порівнянні зі звичайними лезами.

Чоловіки протягом трьох тижнів тестували одну з моделей – Philips серії 5000. В результаті цього, користувачам вдалося визначити головні переваги електробритв.
1. Комфортне гоління
У порівнянні зі звичайними станками, електробритви Philips серії 5000 мають систему лез MultiPrecision, створену спеціально для того, щоб забезпечувати ретельне гоління із захистом шкіри. Система Super Lift & Cut із двома лезами дарує оптимальний комфорт шкіри у процесі гоління. Перше лезо піднімає кожну волосину, а друге зрізає її на рівні шкіри, гарантуючи ретельне гладке гоління. А п'ятинапрямні головки DynamicFlex точно повторюють контури обличчя та шиї. Це забезпечує комфорт та рівномірне гоління навіть у важкодоступних місцях.
2. Жодних подразнень
Завдяки системі лез MultiPrecision з головками із заокругленими краями бритва Philips легко ковзає та захищає шкіру від подразнень та порізів.

Електробритви Philips серії 5000 забезпечують вологе гоління без порізів і подразнень. Вони мають в 10 разів кращий захист, у порівнянні із звичайним станком. Також ці пристрої можна використовувати зі звичайною піною або гелем для гоління.
3. Ретельне сухе та вологе гоління
Окрім того, завдяки ущільненню AquaTec ви можете обрати оптимальний для себе спосіб гоління: сухий або вологий, а також використовувати пристрій навіть під час перебування у душі.
4. Висока автономність
Чимало сучасних бритв, на відміну від своїх попередників, якими можна було користуватися виключно від розетки, отримали потужні батареї. Швидка зарядка забезпечує такі пристрої роботою тривалістю до 50 хвилин (близько 17 голінь). А коротких п'яти хвилинних підзарядок вистачає чоловікам на одне повне гоління.
5. Легкий догляд
До слова, доглядати за бритвою дуже просто. Технології захисту від потрапляння води дають змогу мити пристрій під краном.
Також електробритви від Philips мають інтуїтивний дисплей, який відображає потрібну інформацію, забезпечуючи можливість максимально ефективного використання бритви. Зокрема на ньому можна відслідкувати рівень заряду пристрою, режим блокування для зручного транспортування та час заміни бритвених головок.

На щастя, сучасні технології здатні полегшити наше життя, зокрема догляд за собою. Якісне рівномірне гоління за менший відрізок часу. Погодьтесь – це приємні переваги сучасної електробритви. В результаті ви отримуєте красиву гладеньку доглянуту шкіру обличчя без порізів та подразнень.
Детальну інформацію шукайте на Philips.ua
Усі права захищені. © 2005—2019, ПрАТ "Телерадіокомпанія "Люкс", Сайт "Телеканалу новин 24".
Made on
Tilda