Професійне чищення зубів щодня: основні переваги електричної щітки
Білі міцні зуби – це не лише красива усмішка, а й показник здоров'я. Правила догляду за зубами відомі, мабуть, усім: чистити зуби вранці та ввечері, чистити міжзубні проміжки, 2 рази на рік проходити професійний огляд у стоматолога.
Комплексна гігієна за ротовою порожниною допомагає запобігти розмноженню бактерій, формуванню зубного каменю, запаленню ясен. Вважливим є ,зокрема, інструмент, який Ви застосовуєте, - тобто зубна щітка.
Професійне чищення зубів вдома
Примітивні зубні щітки (прототип звичайної зубної щітки) існували ще в стародавньому Єгипті. Але технологічний процес не стоїть на місці. У 21 столітті у багатьох сферах життя постійно з'являються інновації, які здатні полегшити повсякденну діяльність. Вже неможливо уявити своє життя без смартфона, навігатора, чи інтернету. У засобах для гігієни ротової порожнини також є інновації та безперечно сучасні та ефективні засоби по догляду за ротовою порожниною, які відповідають потребам сучасної людини. Мова йде про електричні звукові зубні щітки. Однією з таких щіток є Philips Sonicare. Вони здатні зробити щоденний догляд за зубами справді професійним.
Важлива перевага щіток Philips Sonicare – це справді ретельне і якісне чищення. Коли користувач вперше застосовує електричну щітку, замість звичайної, то зазвичай у більшості людей виникає відчуття, ніби почистив зуби вперше в житті. Слід спробувати, щоб відчути різницю у ефекті після чищення зубною щіткою Philips Sonicare.

Philips Sonicare оснащена революційною звуковою технологією, що забезпечує буквально професійне чищення зубів. Високошвидкісні вібрації щітки здійснюють до 62 тисяч рухів на хвилину, вимітальних (як рекомендують стоматологи) та пульсуючих. Кожна зубна щітка Philips Sonicare забезпечує чотири основні аспекти догляду за ротовою порожниною: видалення нальоту, здоров'я ясен, відбілювання, бережливіше ставлення до емалі.
Philips Sonicare: ефективність та безпека
Ефективність звукових зубних щіток Philips Sonicare підтверджена клінічними дослідженнями: було проведено більше ніж 175 клінічних досліджень у 50 країнах світу. Електична зубна щітка Philips Sonicare 10 разів краще видаляє зубний наліт, ніж звичайна.
Звукові зубні щітки Philips Sonicare безпечні для зубів та ясен. Вони бережливо чистять зуби, не пошкожуючи емалі.
Клінічно доведено, що звукова зубна щітка Philips Sonicare на 50% дбайливіше впливає на зубну емаль в порівнянні зі звичайною щіткою, а також більш дбайливо - в порівнянні з щіткою зі зворотно-обертальними рухами насадки.

Більше того, звукові зубні щітки Philips Sonicare підходять для пацієнтів після відновлення зубів, встановлення вінірів та коронок, пацієнтам з брекетами.

Всі ці факти лише додатково підтверджують, чому саме звукова зубна щітка Philips Sonicare є рекомендацією стоматологів №1 у світі*.

Щітка "вчить" користувача чистити правильно. Philips Sonicare має спеціальний сенсор натиску – у разі сильного натискання на зуби та ясна ручка вібрує, сигналізуючи, що натиск потрібно зменшити. Це дає пацієнту впевненість у тому, що він чистить зуби не лише ефективно та якісно, але і у бережливий спосіб.
Philips Sonicare – відповідь сьогоденню
А Ви знали, що 2 хвилини чищення звуковою зубною щіткою Philips Sonicare замінює 30 хвилин чищення звичайною зубною щіткою? Як бачимо, звукова зубна щітка забезпечить справді професійне рішення на кожен день. До речі, наближаються новорічні свята, тож така щітка може стати корисним та стильним подарунком для близьких та рідних.
* №1 бренд серед зубних щіток Sonic: опитування 3300 стоматологів у США, Канаді, Німеччині, Франції, Нідерландах, Австралії, Великобританії та Швеції, Прайорітіз Ресьорч, 2016 р.
Усі права захищені. © 2005—2018, ПрАТ "Телерадіокомпанія "Люкс", Сайт "Телеканалу новин 24".
Made on
Tilda