Євген Ерік

Євген Ерік – винахідник розумних жалюзі із сонячними панелями

Киянин Євген Ерік всього лиш хотів заощадити на електриці та зробити свій дім більш комфортним та енергоефективним. А вийшло так, що його розробкою зацікавилися світові ІТ-гіганти. Старання українця оцінили навіть у NASA.

Він не робив якихось революційних відкриттів. Лише вдало поєднав технології, відомі до нього, і придумав для них розумне застосування.

Винахідник прилаштував сонячні панелі на віконні жалюзі, щоб генерувати у такий спосіб електроенергію для домашніх потреб.

Євген Ерік – винахідник розумних жалюзі SolarGaps - 1 - Світ Можливостей

Чому саме жалюзі? По-перше, це – дешевше, ніж встановлювати повноцінні сонячні батареї на дахах, та й не у всіх є така можливість. Почепити ж енергожалюзі собі на вікна можуть навіть мешканці багатоквартирних будинків.

По-друге, і найголовніше, розумні жалюзі автоматично повертаються до сонця, обираючи оптимальний кут нахилу для якнайкращого поглинання сонячних променів. Системою зручно керувати за допомогою спеціально створеного додатку просто зі свого смартфона.

Євген Ерік – винахідник розумних жалюзі SolarGaps - 2 - Приклад роботи - Світ Можливостей

Простий і геніальний задум Євгена швидко знайшов підтримку вдома та за кордоном. Молода компанія з України зуміла вигідно продати свою ідею інвесторам та знайти потенційних клієнтів по всьому світу.

Заснований киянином стартап SolarGaps провів кілька успішних кампаній на спільнокошт-платформах, залучивши в сумі приблизно 150 тисяч доларів. Про проект стали писати провідні тематичні видання. Сьогодні українську розробку інтегрують у системи розумних будинків Apple, Google, Amazon.

SolarGaps Детальне фото - Євген Ерік - Світ Можливостей

Потенціал у такому рішенні побачили і в NASA, запросивши українську команду SolarGaps на навчання у свій дослідницький центр в Каліфорнії.

Виробництво розумних жалюзі зосереджене біля Києва: тут їх складають, пакують та відвантажують замовлення в різні куточки планети.

Євген переконаний, що колись енергія зможе стати новою валютою світу. Це буде великим проривом, до якого докладуться також і українці.

ПОДІЛИСЯ ІСТОРІЄЮ СВОГО УСПІШНОГО БІЗНЕСУ, НЕХАЙ ПРО ТЕБЕ ДІЗНАЄТЬСЯ ВСЯ КРАЇНА!
наступна історія

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ

Проект «Світ можливостей» проводиться у період з 01 липня 2019 року по 31 грудня 2019 року. Особа, що бажає стати Учасником Проекту повинна в період проведення Проекту заповнити Форму реєстрації та описати історію власного бізнесу.

Організатором буде на власний розсуд відібрані найкращі історії Учасників та створено сюжет із подальшим його висвітленням на телеканалі «24», радіо «Люкс ФМ» та публікацією на сайті https://24tv.ua/svitmozhlyvostey/. Організатор залишає за собою право відмовити у створенні сюжету та/чи його публікації на кожному етапі Проекту без жодної компенсації Учаснику. Усі права інтелектуальної власності на створений сюжет (аудіовізуальний твір) залишаються за Організатором.

Надаючи інформацію, що зазначена у Формі реєстрації, Особа тим самим надає згоду на обробку персональних даних в межах чинного законодавства України з метою використання Організатором та/або іншими уповноваженими Організатором Проекту особами, на період Проекту.

Надсилаючи Форму реєстрації та беручи участь в Проекті, Особа тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої нею інформації про себе Організатором, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам) та обсягу наданої згоди, зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення Учасника, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, але не обмежуючись, право публікації (в т.ч. його імені і зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних».

надайте згоду на обробку ваших персональних даних
Дякуємо за реєстрацію!