зі звуком цікавіше

Світ можливостей — проект про людей, які змінюють країну тут і зараз, шукають спосіб «ЯК» зробити, там, де інші вигадують «чому не варто». Людей, які вдосконалюють, розвивають, винаходять і прославляють свою країну.

Поділися історією свого успішного бізнесу та стань героєм проекту Світ можливостей на телеканалі «24» та Радіо Люкс ФМ. Нехай про тебе та твою справу дізнається вся країна!

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ

Проект «Світ можливостей» проводиться у період з 01 липня 2019 року по 31 грудня 2019 року. Особа, що бажає стати Учасником Проекту повинна в період проведення Проекту заповнити Форму реєстрації та описати історію власного бізнесу.

Організатором буде на власний розсуд відібрані найкращі історії Учасників та створено сюжет із подальшим його висвітленням на телеканалі «24», радіо «Люкс ФМ» та публікацією на сайті https://24tv.ua/svitmozhlyvostey/. Організатор залишає за собою право відмовити у створенні сюжету та/чи його публікації на кожному етапі Проекту без жодної компенсації Учаснику. Усі права інтелектуальної власності на створений сюжет (аудіовізуальний твір) залишаються за Організатором.

Надаючи інформацію, що зазначена у Формі реєстрації, Особа тим самим надає згоду на обробку персональних даних в межах чинного законодавства України з метою використання Організатором та/або іншими уповноваженими Організатором Проекту особами, на період Проекту.

Надсилаючи Форму реєстрації та беручи участь в Проекті, Особа тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої нею інформації про себе Організатором, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам) та обсягу наданої згоди, зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення Учасника, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, але не обмежуючись, право публікації (в т.ч. його імені і зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних».

надайте згоду на обробку ваших персональних даних
Дякуємо за реєстрацію!
світ можливостей
Євген Ерік Євген Ерік – українець, винаходами якого користуються Apple, Google та Amazon
Ярина та Роман Баховські Створюють сучасні будинки для людей, які хочуть жити подалі від міської метушні
Валерій Ананьєв Український військовий-десантник, який після АТО обійшов пішки пів-Європи, автор автобіографічної книги, яка рве шаблони і рекорди продажів в Україні
Олександр Стародубцев Один з творців ProZorro – інноваційної системи державних закупівель і одного з найкращих антикорупційних стартапів світу
Андрій і Тетяна Орлик Засновники книжкового стартапу Book Box
Тарас Фітьо та Михайло Бойко Історія двох студентів, які вирішили робити горіхову пасту й тепер експортують її у Європу
Антон Авринський Засновник Liki24, онлайн-сервісу з доставки ліків
Даша Бакай Українська спортсменка, учасниця чемпіонатів з ралі
Родина Микитюків Засновники майстерні покутської кераміки TapLap Ceramics
Маркіян Коссак творець незвичного 'липучого' конструктора для дітей
Володимир та Сергій Клюси Київські науковці, які придумали, як виробляти органічні добрива з відходів
Роман Апостол Співзасновник Mate academy, неформатної школи для ІТ-спеціалістів
Павло Волков та Андрій Пилявський Павло Волков та Андрій Пилявський – конструктори-ентузіасти з Києва
Олександр Крава Український майстер авторських ножів, знаних у світі
Назар Федорчук Засновник стартапу Senstone
Олександр Луцик і Ко Ініціатива On 3 wheels – ті, хто здійснюють чужі мрії
Павло Данилець Вирощує гінкго білоба – найстаріше дерево на планеті
Микола Стецьків Ветеран, який створив на Львівщині сімейну ягідну ферму