Роман Апостол

Співзасновник Mate academy, неформатної школи для ІТ-спеціалістів

Роман Апостол – співзасновник унікальної школи програмування Mate academy. Її особливість полягає у тому, що плату за навчання у студентів беруть лише після їхнього працевлаштування.

Роман закінчив факультет кібернетики в університеті Шевченка. З першого курсу пішов у програмування та поєднував навчання з фрілансом. Згодом отримав запрошення перейти працювати у Google.

Як виникла Mate academy

П’ять років хлопець провів у нью-йоркському офісі Google, який розташований в одному з найбільших бізнес-центрів Манхеттена. Однак покинув роботу мрії і подався назад додому, аби розвивати ІТ-ринок в Україні.

IT школа

Ідея створити школу виникла ще тоді, коли хлопець тільки переїхав до США. Його дружина Аня, яка збиралася за ним, вирішила тим часом покращити свої технічні навички. І перше, що їй впало в очі на курсах, це невідповідність стимулів у тих, хто прийшов вчитися, і тих, хто їх проводив.

Зробити так, щоб організатори курсів і викладачі також були зацікавлені в успіху своїх студентів, розділити з ними ризики, а відтак – максимально якісно викладатися, ділячись своїми знаннями і досвідом, – з цієї думки й почалася історія Mate academy.

дієва IT школа

Бізнес-розрахунок простий – студент проходить інтенсивне навчання, знаходить роботу в ІТ, і вже потім, постфактум, сплачує школі протягом певного часу відсоток від своєї зарплати.

Модель мала ризикований вигляд, а тому друзі і знайомі відмовляли Романа. Мовляв, вона не для України, ніхто не буде платити.

Щоб проект запрацював, у перші роки хлопцю довелося інвестувати власні заощадження – загалом понад 20 тисяч доларів. До того часу школа випустила і працевлаштувала свого сотого студента.

IT школи в Україні

У Mate academy на 2019 рік вже поставлена планка у тисячу студентів, на наступний – дві тисячі, а ще через рік планують вийти на інші ринки.

В ідею, у яку не всі вірили на старті, тепер повірили великі інвестори. Компанія залучила понад півмільйона доларів на розвиток.

За словами Романа, завдяки своєму проекту він і його команда побачили можливість вплинути на освіту в країні, а можливо, не тільки в Україні.

ПОДІЛИСЯ ІСТОРІЄЮ СВОГО УСПІШНОГО БІЗНЕСУ, НЕХАЙ ПРО ТЕБЕ ДІЗНАЄТЬСЯ ВСЯ КРАЇНА!
попередня історія наступна історія

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ

Проект «Світ можливостей» проводиться у період з 01 липня 2019 року по 31 грудня 2019 року. Особа, що бажає стати Учасником Проекту повинна в період проведення Проекту заповнити Форму реєстрації та описати історію власного бізнесу.

Організатором буде на власний розсуд відібрані найкращі історії Учасників та створено сюжет із подальшим його висвітленням на телеканалі «24», радіо «Люкс ФМ» та публікацією на сайті https://24tv.ua/svitmozhlyvostey/. Організатор залишає за собою право відмовити у створенні сюжету та/чи його публікації на кожному етапі Проекту без жодної компенсації Учаснику. Усі права інтелектуальної власності на створений сюжет (аудіовізуальний твір) залишаються за Організатором.

Надаючи інформацію, що зазначена у Формі реєстрації, Особа тим самим надає згоду на обробку персональних даних в межах чинного законодавства України з метою використання Організатором та/або іншими уповноваженими Організатором Проекту особами, на період Проекту.

Надсилаючи Форму реєстрації та беручи участь в Проекті, Особа тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої нею інформації про себе Організатором, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам) та обсягу наданої згоди, зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення Учасника, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, але не обмежуючись, право публікації (в т.ч. його імені і зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних».

надайте згоду на обробку ваших персональних даних
Дякуємо за реєстрацію!