Олександр Луцик і Ко

Олександр Луцик і Олег Савчук – друзі-однокласники з містечка Соснівка, що на Львівщині, які здійснюють чужі мрії. Вони роблять соціально важливу справу – облаштовують активний відпочинок для людей, скутих паралічем.

Ідея проєкту виникла після велотуру до узбережжя океану, який хлопці влаштували для свого друга Івана Маслюка з ДЦП. Він понад усе хотів побачити океан. Але за умови, що дістанеться туди своїм ходом.

Як з'явилась ініціатива On 3 wheels

Сашко й Олег як справжні друзі й, до того ж, любителі активного туризму, – про все подбали, і влаштували для свого товариша сповнену незабутніх вражень пригоду. Вони організували подорож, у можливість якої спершу мало хто вірив.

13 серпня вони вирушили зі Львова у мандрівку, яка тривала 100 днів. Хлопці подолали 5 тисяч кілометрів та побачили 12 країн. Однак за сухими цифрами стоїть щось набагато більше, ніж проста статистика: щирі людські емоції та віра у здійсненність мрій.

Відстань зі Львова до Лісабона Іван здолав самотужки на спеціальному триколісному велосипеді, крутячи педалі руками.

У підсумку унікальна велопригода переросла у цілу справу – проєкт здійснення мрій, який друзі так і назвали, On 3 wheels. Дослівно – "на трьох колесах".

Тепер, щоправда, обходяться на одному колесі. Облаштований амортизаторами і спеціальним кріпленням візок хлопці привезли з Франції, і лагідно називають його "джульєткою".

З його допомогою хлопці здійснюють чужі бажання: організовують гірські походи, мандрівки та активний відпочинок для людей з інвалідністю. Дарують можливість помилуватися карпатськими краєвидами тим, кому не під силу піднятися на гірські вершини самому. 

Говерла, Піп Іван, Гимба, Пікуй, Парашка – за спиною кілька десятків успішних сходжень і мандрівок. Кожному походу сприяють благодійники та волонтери. Їхня місія – забезпечувати дух пригод та товариський настрій усій компанії. Але головне – робити людей щасливими.

Усі разом доводять, що немає нічого нездійсненного. Якщо є бажання – можливість знайдеться завжди.

ПОДІЛИСЯ ІСТОРІЄЮ СВОГО УСПІШНОГО БІЗНЕСУ, НЕХАЙ ПРО ТЕБЕ ДІЗНАЄТЬСЯ ВСЯ КРАЇНА!
попередня історія наступна історія

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ

Проект «Світ можливостей» проводиться у період з 01 липня 2019 року по 31 грудня 2019 року. Особа, що бажає стати Учасником Проекту повинна в період проведення Проекту заповнити Форму реєстрації та описати історію власного бізнесу.

Організатором буде на власний розсуд відібрані найкращі історії Учасників та створено сюжет із подальшим його висвітленням на телеканалі «24», радіо «Люкс ФМ» та публікацією на сайті https://24tv.ua/svitmozhlyvostey/. Організатор залишає за собою право відмовити у створенні сюжету та/чи його публікації на кожному етапі Проекту без жодної компенсації Учаснику. Усі права інтелектуальної власності на створений сюжет (аудіовізуальний твір) залишаються за Організатором.

Надаючи інформацію, що зазначена у Формі реєстрації, Особа тим самим надає згоду на обробку персональних даних в межах чинного законодавства України з метою використання Організатором та/або іншими уповноваженими Організатором Проекту особами, на період Проекту.

Надсилаючи Форму реєстрації та беручи участь в Проекті, Особа тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої нею інформації про себе Організатором, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам) та обсягу наданої згоди, зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення Учасника, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, але не обмежуючись, право публікації (в т.ч. його імені і зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних».

надайте згоду на обробку ваших персональних даних
Дякуємо за реєстрацію!