Валерій Ананьєв

Український військовий-десантник, який після АТО обійшов пішки пів-Європи, автор автобіографічної книги, яка рве шаблони і рекорди продажів в Україні

З перших днів війни на Сході Валерій детально фільмував і викладав у мережу відео фронтових буднів, без зайвих прикрас і всеосяжної "зрадоньки", все очима їх безпосереднього учасника.

Ролики військового блогера про реальні бої, солдатський побут, техніку збирали мільйони переглядів.

QR-код Книги Сліди на Дорозі Валерій Ананьєв - МХП Світ Можливостей

І, зрештою, згодилися у майбутньому, коли Валерій вирішив видати книгу-спогад під назвою "Сліди на дорозі" про пережиті випробування.

На сторінках видання надруковані QR-коди, які перенесуть читача у вир історій, що описані у книзі. Вони допоможуть глибше зануритися в атмосферу тих подій, бачити і чути те, що відчував автор, пишучи ці рядки.

Книга Сліди на Дорозі Валерій Ананьєв - МХП Світ Можливостей

"Сліди на дорозі" Валерія Ананьєва спричинили небувалий ажіотаж серед книголюбів. Перший п’ятитисячний наклад читачі розкупили за кілька тижнів після старту продажів. До речі, автор, не знайшовши спільної мови з видавництвами, друкував свою книгу самотужки – власним коштом.

Писати книжку Валерій почав на війні, а закінчив після демобілізації – здолавши 1800 кілометрів пішки Європою.

Валерій Ананьєв подорож Європою Фото - МХП Світ Можливостей

Військовий пройшов древнім маршрутом паломників, так званим "шляхом святого Якова": проніс український прапор від Парижа – через Францію та Іспанію – до "краю Землі", мису Фіністерре.

Як новий виклик можливостям український шукач пригод поставив собі нову мету. Валерій хоче дійти за полярне коло, майже через усю Норвегію, а це 3,5 тисячі кілометрів, аж до Північного Льодовитого океану, залишаючи свої сліди на дорозі історії.

ПОДІЛИСЯ ІСТОРІЄЮ СВОГО УСПІШНОГО БІЗНЕСУ, НЕХАЙ ПРО ТЕБЕ ДІЗНАЄТЬСЯ ВСЯ КРАЇНА!
попередня історія наступна історія

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ

Проект «Світ можливостей» проводиться у період з 01 липня 2019 року по 31 грудня 2019 року. Особа, що бажає стати Учасником Проекту повинна в період проведення Проекту заповнити Форму реєстрації та описати історію власного бізнесу.

Організатором буде на власний розсуд відібрані найкращі історії Учасників та створено сюжет із подальшим його висвітленням на телеканалі «24», радіо «Люкс ФМ» та публікацією на сайті https://24tv.ua/svitmozhlyvostey/. Організатор залишає за собою право відмовити у створенні сюжету та/чи його публікації на кожному етапі Проекту без жодної компенсації Учаснику. Усі права інтелектуальної власності на створений сюжет (аудіовізуальний твір) залишаються за Організатором.

Надаючи інформацію, що зазначена у Формі реєстрації, Особа тим самим надає згоду на обробку персональних даних в межах чинного законодавства України з метою використання Організатором та/або іншими уповноваженими Організатором Проекту особами, на період Проекту.

Надсилаючи Форму реєстрації та беручи участь в Проекті, Особа тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої нею інформації про себе Організатором, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам) та обсягу наданої згоди, зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення Учасника, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, але не обмежуючись, право публікації (в т.ч. його імені і зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних».

надайте згоду на обробку ваших персональних даних
Дякуємо за реєстрацію!