Антон Авринський

Антон Авринський – засновник Liki24, онлайн-сервісу з доставки ліків

Антон Авринський є засновником сервісу Liki24, який здійснює доставку ліків хворим додому чи просто в лікарню.

Як виник сервіс Liki24

За словами Антона, ідея зародилася в нього, коли він став батьком і йому часто доводилося купувати товари в аптеці.

Антон Авринський та команда Liki24

Він зізнається: досі й уявити не міг, наскільки суттєво можуть відрізнятися ціни на один і той самий препарат навіть у двох розташованих поруч аптеках. Водночас, запевняє, жодна аптека фізично не в змозі забезпечити увесь асортимент ліків, які є на ринку.

У підсумку, заплативши кількадесят гривень за доставку, покупець економить 20, а то й 40 відсотків на товарі. А це, у випадку великих замовлень, – кілька сотень гривень.

Антон Авринський Liki24

Це дуже зручно, особливо якщо ви мама, у якої хвора дитина і нема з ким залишити її вдома. Або якщо ви самі захворіли і немає можливості вийти по ліки.

До речі, доставка в лікарні та пологові здійснюється безкоштовно. Це, за словами Антона – його соціальна відповідальність.

Клієнт отримує замовлені препарати за найнижчими цінами: система сама аналізує дані серед тисяч аптек та обирає ту, де ліки є в наявності й обійдуться найдешевше. Спеціальний алгоритм враховує логістику і прокладає оптимальний маршрут для кур’єра. Для того, щоб зібрати одне замовлення, той, буває, змушений об’їздити з десяток аптек.

Liki24

Сьогодні платформа Liki24 співпрацює з понад 3,5 тисячами аптек в Україні. Нею уже скористалися понад 50 тисяч разів. І це ще далеко не межа.

Зараз погляди Антона і його команди спрямовані за кордон, схожих сервісів немає навіть у США. Тож є куди рости, масштабувати бізнес та розширювати географію. На ці цілі стартап нещодавно залучив один мільйон доларів інвестицій.

ПОДІЛИСЯ ІСТОРІЄЮ СВОГО УСПІШНОГО БІЗНЕСУ, НЕХАЙ ПРО ТЕБЕ ДІЗНАЄТЬСЯ ВСЯ КРАЇНА!
попередня історія наступна історія

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ

Проект «Світ можливостей» проводиться у період з 01 липня 2019 року по 31 грудня 2019 року. Особа, що бажає стати Учасником Проекту повинна в період проведення Проекту заповнити Форму реєстрації та описати історію власного бізнесу.

Організатором буде на власний розсуд відібрані найкращі історії Учасників та створено сюжет із подальшим його висвітленням на телеканалі «24», радіо «Люкс ФМ» та публікацією на сайті https://24tv.ua/svitmozhlyvostey/. Організатор залишає за собою право відмовити у створенні сюжету та/чи його публікації на кожному етапі Проекту без жодної компенсації Учаснику. Усі права інтелектуальної власності на створений сюжет (аудіовізуальний твір) залишаються за Організатором.

Надаючи інформацію, що зазначена у Формі реєстрації, Особа тим самим надає згоду на обробку персональних даних в межах чинного законодавства України з метою використання Організатором та/або іншими уповноваженими Організатором Проекту особами, на період Проекту.

Надсилаючи Форму реєстрації та беручи участь в Проекті, Особа тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої нею інформації про себе Організатором, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам) та обсягу наданої згоди, зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення Учасника, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, але не обмежуючись, право публікації (в т.ч. його імені і зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних».

надайте згоду на обробку ваших персональних даних
Дякуємо за реєстрацію!