Даша Бакай

Даша Бакай – українська спортсменка, учасниця чемпіонатів з ралі

Даша Бакай закохалася в автоперегони у 21 рік, коли по роботі вперше потрапила на ралі “Ялта”. Професійні екіпажі з України і з-за кордону, небезпечні кримські траси, море емоцій та адреналіну, урочистий парад машин на Ялтинські набережній – усе це настільки запало в юну душу, що вона і сама захотіла стати частиною цього дійства.

Для дівчини з простої сім’ї, батьки якої не те що машини своєї не мали, а й навіть водити не вміли, ця затія тоді виглядала на межі з фантастикою. Єдине і головне, що у неї було, це – мрія та цілеспрямованість.

Історії успіху Даші Бакай

З того ж дня Даша почала відкладати кошти зі своєї скромної зарплати, шукала будь-які варіанти підробітку: працювала повний день, паралельно здобувала дві вищі освіти, робила за інших курсові та контрольні роботи, давала приватні уроки англійської, перекладала, ночами навіть грала в покер онлайн.

Даша Бакай

Старання не були марними, адже уже через чотири роки Даша сиділа за кермом свого власного спортивного автомобіля. Та це було лише пів справи.

Любителька адреналіну і високих швидкостей стала вправлятися в екстремальному водінні з інструктором. Згодом взяла участь у своїх перших любительських змаганнях, однак, програла, приїхавши майже останньою.

Зверхні коментарі бувалих пілотів-чоловіків викликали в гонщиці-початківця сльози та додавали мотивації. Наступного ж ранку Даша поїхала на трек тренуватися. Змінила інструктора, опанувала себе, щоб уже у наступному сезоні повернутися на трасу, і приїхати на фініш першою.

Даша Бакай

Тоді вона була єдиною дівчиною-пілотом серед учасників змагань, вона втерла носа чоловікам-аматорам, і поставила перед собою нову ціль – досягти результатів серед професіоналів.

Професійний спорт приніс багато нових випробувань і розчарувань. Далися взнаки брак досвіду та недостатня фізична підготовка. На той час Даша переїхала жити і працювати в Бельгію, однак, ні на мить не забувала про ралі. Часті перельоти виснажували дівчину фізично та не давали зосередитися на перегонах.

Після двох років таких поневірянь Даша знову зробила непростий вибір: вона покинула кар’єру та світле європейське майбутнє і повернулась в рідний Київ, щоб сповна присвятити себе улюбленому заняттю.

Даша Бакай

Окрім тренувань за кермом, дівчина записалася на бокс, приділила більше уваги правильному харчуванню, стала працювали над реакцією, витривалістю, концентрацією, зайнялася емоційним самоконтролем.

Даша Бакай стала титулованою "найшвидшою дівчиною" в історії українського автоспорту. Нині вона достойно кидає виклик іменитим гонщикам. Її називають "українською Мішель Мутон", яка прославила Францію як найшвидша жінка у світі. Даша ж вірить, що колись так само зможе прославити на міжнародній арені й Україну.

ПОДІЛИСЯ ІСТОРІЄЮ СВОГО УСПІШНОГО БІЗНЕСУ, НЕХАЙ ПРО ТЕБЕ ДІЗНАЄТЬСЯ ВСЯ КРАЇНА!
попередня історія наступна історія

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ

Проект «Світ можливостей» проводиться у період з 01 липня 2019 року по 31 грудня 2019 року. Особа, що бажає стати Учасником Проекту повинна в період проведення Проекту заповнити Форму реєстрації та описати історію власного бізнесу.

Організатором буде на власний розсуд відібрані найкращі історії Учасників та створено сюжет із подальшим його висвітленням на телеканалі «24», радіо «Люкс ФМ» та публікацією на сайті https://24tv.ua/svitmozhlyvostey/. Організатор залишає за собою право відмовити у створенні сюжету та/чи його публікації на кожному етапі Проекту без жодної компенсації Учаснику. Усі права інтелектуальної власності на створений сюжет (аудіовізуальний твір) залишаються за Організатором.

Надаючи інформацію, що зазначена у Формі реєстрації, Особа тим самим надає згоду на обробку персональних даних в межах чинного законодавства України з метою використання Організатором та/або іншими уповноваженими Організатором Проекту особами, на період Проекту.

Надсилаючи Форму реєстрації та беручи участь в Проекті, Особа тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої нею інформації про себе Організатором, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам) та обсягу наданої згоди, зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення Учасника, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, але не обмежуючись, право публікації (в т.ч. його імені і зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних».

надайте згоду на обробку ваших персональних даних
Дякуємо за реєстрацію!