Родина Микитюків

Засновники майстерні покутської кераміки TapLap Ceramics

Буденні, здавалося б, речі – звичайний посуд – у виконанні майстрів "Покутської кераміки" перетворюються на яскраві дизайнерські витвори. Це – справа життя Антона Микитюка та його родини.

Ці митці без зайвої скромності говорять про свою роботу: "Ви не в змозі придумати таку ідею, яку б ми не змогли втілити в життя".

Історія родини Микитюків та TapLap Ceramics

А говорити так у них є вагомі підстави. Їхні фактурні чашки й чайнички, блюдечка-листочки, тарілки та мисочки ручної роботи встигли сподобатися українцям і навіть знайшли своїх шанувальників за кордоном. Крім того, ці без сумніву оригінальні предмети кухонного начиння замовляють і в елітні ресторани, і на домашні кухні – як господарі-естети, так і любителі ексклюзиву.

Старт справі дав гончар із Городенки на Прикарпатті Антон Микитюк, перетворивши юнацьке хобі на прибутковий бізнес для всієї сім’ї. Хоча спершу рідні не дуже вірили, що щось із цього вийде, та насмішкувато називали захоплення хлопця гурток "Коник".

Закінчив Антон Інститут прикладного мистецтва в Косові. Після навчання він вирішив повернутися на малу батьківщину, маючи твердий намір відродити місцеві традиції гончарства.

Першу піч разом із батьком майбутній майстер побудував у гаражі, який переобладнали під майстерню та зробили там гончарний круг. Згодом таку ідею підтримав і його брат Богдан, який тоді перебував на заробітках за кордоном. З часом у гончарне ремесло втягнулися й інші члени родини.

З розвитком цього сімейного бізнесу з'явився й окремий бренд Покутської кераміки – TapLap ("Тяп-ляп") Ceramics. Його Антон із рідними створили, щоб залучити кошти на відновлення місцевого дитячого садочка. Відтак, частину свого прибутку майстерня віддає на його утримання.

В колективі навіть народилося гасло: "Ви не в змозі придумати таку ідею, яку б ми не змогли виконати". Природно, що серед замовників все частіше з’являються елітні ресторани, для яких важливий посуд не лише з власним логотипом але й з оригінальними, неповторними формами та кольоровою гамою.

Загалом майстерня Антона щодня виготовляє тисячі гончарних виробів. Зірок з неба чоловік не хапає, вірить у людей, які його оточують, та прагне приносити користь іншим. Замість скиглити, він власним прикладом доводить: для того, щоб чогось досягти у житті, не обов’язково їхати за кордон, а можна робити те, у що віриш, тут, удома.

ПОДІЛИСЯ ІСТОРІЄЮ СВОГО УСПІШНОГО БІЗНЕСУ, НЕХАЙ ПРО ТЕБЕ ДІЗНАЄТЬСЯ ВСЯ КРАЇНА!
попередня історія наступна історія

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ

Проект «Світ можливостей» проводиться у період з 01 липня 2019 року по 31 грудня 2019 року. Особа, що бажає стати Учасником Проекту повинна в період проведення Проекту заповнити Форму реєстрації та описати історію власного бізнесу.

Організатором буде на власний розсуд відібрані найкращі історії Учасників та створено сюжет із подальшим його висвітленням на телеканалі «24», радіо «Люкс ФМ» та публікацією на сайті https://24tv.ua/svitmozhlyvostey/. Організатор залишає за собою право відмовити у створенні сюжету та/чи його публікації на кожному етапі Проекту без жодної компенсації Учаснику. Усі права інтелектуальної власності на створений сюжет (аудіовізуальний твір) залишаються за Організатором.

Надаючи інформацію, що зазначена у Формі реєстрації, Особа тим самим надає згоду на обробку персональних даних в межах чинного законодавства України з метою використання Організатором та/або іншими уповноваженими Організатором Проекту особами, на період Проекту.

Надсилаючи Форму реєстрації та беручи участь в Проекті, Особа тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої нею інформації про себе Організатором, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам) та обсягу наданої згоди, зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення Учасника, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, але не обмежуючись, право публікації (в т.ч. його імені і зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних».

надайте згоду на обробку ваших персональних даних
Дякуємо за реєстрацію!