Маркіян Коссак

Маркіян Коссак – творець незвичного 'липучого' конструктора для дітей

Львівський архітектор Маркіян Коссак придумав альтернативу відомій іграшці LEGO. Його розумний конструктор СОКО дарує незабутні емоції не тільки дітям, винахід користується популярністю й серед дорослих.

Важливо, що конструктор – екологічний, всі його деталі виготовлені з дерева.

Окрім того, СOKO майже ніколи не розвалюється, вежу якої б висоти не збудували чи яку б складну конструкцію не вигадали.

Як виникла ідея конструктора СОКО

Увесь секрет – у липучках. Ідея такого винаходу з’явилася у Маркіяна під час гри з дітьми.

Його, батька трьох, завжди дратувало, що часто доводилося відбудовувати будинки та вежі з кубиків, які постійно завалювалися. Тож він вирішив приклеїти на фігурки будівельну липучку. Такий новаторський підхід виявився простим та геніальним. Деталі можна з'єднувати з будь-якого боку та під будь-яким кутом. Невеликий квадрат липучки може витримати навантаження до восьми кілограмів.

При роз’єднанні деталі тримаються дуже міцно. Аби роз’єднати їх, треба крутнути або відкрити на бік. Щоб не обмежувати фантазій дітей, львів’янин змоделював і вирізав з дерева деталі різних форм, не лише кубики.

З цих "липучих" фігурок можна скласти роботів, тварин, мотоцикли, машини, космічні кораблі та й будь-що, що підкаже уява. Конструктор розвиває просторове мислення і дрібну моторику, вчить дитину мислити творчо й нестандартно.

Така іграшка допоможе розслабитися дорослим, які багато та зосереджено працюють за комп’ютером, зніме напруження під час одноманітної роботи. А ще з цих фігурок можна скласти оригінальну деталь для інтер’єру – наприклад, підставку під книжку чи телефон, невелику поличку чи основу під світильник.

Конструктор охоче замовляють на подарунки, ним із захопленням бавиться дітвора в дитячих садках.

За словами Маркіяна, ідея винаходу полягає в тому, щоб створити якісний український продукт, відірвати дітей від телефонів та комп’ютерів й заохотити розвивати свою творчість.

ПОДІЛИСЯ ІСТОРІЄЮ СВОГО УСПІШНОГО БІЗНЕСУ, НЕХАЙ ПРО ТЕБЕ ДІЗНАЄТЬСЯ ВСЯ КРАЇНА!
попередня історія наступна історія

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ

Проект «Світ можливостей» проводиться у період з 01 липня 2019 року по 31 грудня 2019 року. Особа, що бажає стати Учасником Проекту повинна в період проведення Проекту заповнити Форму реєстрації та описати історію власного бізнесу.

Організатором буде на власний розсуд відібрані найкращі історії Учасників та створено сюжет із подальшим його висвітленням на телеканалі «24», радіо «Люкс ФМ» та публікацією на сайті https://24tv.ua/svitmozhlyvostey/. Організатор залишає за собою право відмовити у створенні сюжету та/чи його публікації на кожному етапі Проекту без жодної компенсації Учаснику. Усі права інтелектуальної власності на створений сюжет (аудіовізуальний твір) залишаються за Організатором.

Надаючи інформацію, що зазначена у Формі реєстрації, Особа тим самим надає згоду на обробку персональних даних в межах чинного законодавства України з метою використання Організатором та/або іншими уповноваженими Організатором Проекту особами, на період Проекту.

Надсилаючи Форму реєстрації та беручи участь в Проекті, Особа тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої нею інформації про себе Організатором, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам) та обсягу наданої згоди, зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення Учасника, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, але не обмежуючись, право публікації (в т.ч. його імені і зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних».

надайте згоду на обробку ваших персональних даних
Дякуємо за реєстрацію!