Сергій Піскунов

Сергій Піскунов залишив престижну професію, аби присвятити себе мистецтву. Сьогодні його картини виставляють у галереях по всьому світу – США, Великобританії, Китаї, Франції, ОАЕ. Також їх купують колекціонери, а моделями залюбки стають знаменитості.

Всього 3 роки тому Сергій Піскунов ще був "айтішником" і залишив престижну професію заради улюбленої справи. Він не має творчої освіти, закінчив Українську державну академію залізничного транспорту за спеціальністю економіки транспорту. А також Академію митної служби України з дипломом інженера комп'ютерних наук.

Сергій Піскунов працює в стилі "гіперреалізм". Він навмисно обрав цей стиль, бо коли він побачив перші роботи – це було технічно важко, але це був виклик.

На його думку, важко добитися успіху в тому, що не подобається по-справжньому.

Любов до мистецтва в Сергія була завжди, скільки себе пам'ятає – малював усюди й завжди – навіть на полях конспектів у зошитах.

Нетерплячий за натурою, він вставав посеред ночі писати картини, пробивав полотно пензликом коли був невдоволений результатом.

Годинами, прикипівши до роботи – промальовував деталі.

Притаманний Сергію перфекціонізм постійно вимагає від художника вдосконалення, пошуків та спроб нового стилю, матеріалів.

За пів року митець планує показати публіці нову серію робіт, над якими нині невпинно працює. Це його новий виклик.

ПОДІЛИСЯ ІСТОРІЄЮ СВОГО УСПІШНОГО БІЗНЕСУ, НЕХАЙ ПРО ТЕБЕ ДІЗНАЄТЬСЯ ВСЯ КРАЇНА!
попередня історія

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ

Проект «Світ можливостей» проводиться у період з 01 липня 2019 року по 31 грудня 2019 року. Особа, що бажає стати Учасником Проекту повинна в період проведення Проекту заповнити Форму реєстрації та описати історію власного бізнесу.

Організатором буде на власний розсуд відібрані найкращі історії Учасників та створено сюжет із подальшим його висвітленням на телеканалі «24», радіо «Люкс ФМ» та публікацією на сайті https://24tv.ua/svitmozhlyvostey/. Організатор залишає за собою право відмовити у створенні сюжету та/чи його публікації на кожному етапі Проекту без жодної компенсації Учаснику. Усі права інтелектуальної власності на створений сюжет (аудіовізуальний твір) залишаються за Організатором.

Надаючи інформацію, що зазначена у Формі реєстрації, Особа тим самим надає згоду на обробку персональних даних в межах чинного законодавства України з метою використання Організатором та/або іншими уповноваженими Організатором Проекту особами, на період Проекту.

Надсилаючи Форму реєстрації та беручи участь в Проекті, Особа тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої нею інформації про себе Організатором, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам) та обсягу наданої згоди, зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення Учасника, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, але не обмежуючись, право публікації (в т.ч. його імені і зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних».

надайте згоду на обробку ваших персональних даних
Дякуємо за реєстрацію!