Іван та Ірина Юськевичі

Для справжніх гурманів: українці створили екзотичну ферму равликів та плазунів

Українське подружжя Івана та Ірини Юськевичів ось уже кілька років вирощують на своїй фермі екзотику. Равликів з України експортують до Європи, де на них є неабиякий попит. А ікру равлика українського виробництва не гребують брати на пробу відомі мішленівські ресторани.

 

Заробляти на життя фермерством, та ще й таким екзотичним, родина вирішила випадково: до цього в Івана був свій будівельний бізнес, дружина – займалася ландшафтним дизайном.

Якось, відпочиваючи у Греції, вони вперше скуштували фаршированих равликів. Згодом, уже в Україні, назбирали у парку звичайних, виноградних равликів та спробували повторити кулінарний шедевр удома. Так, поступово, усе й закрутилося, і з невинного гурманства розрісся повноцінний сімейний бізнес.

 

Як розводити равликів, спершу і гадки не мали: для України це – не типовий продукт. Шукати фахівців, які б поділилися цінними порадами, довелося за кордоном: їздили на навчання до Європи. Витратили чимало грошей, часу і власного терпіння, зате тепер і самі охоче діляться досвідом з іншими, навіть проводять екскурсії на фермі.

До заснування ферми ми три роки займалися вирощуванням та переробкою виноградних равликів, а з часом вирішили перекваліфікуватися, аби розширити гастрономічну культуру України та експортувати цей продукт у країни ЄС,
– сказала Ірина Юськевич.

Тепер же виробництвом зацікавилися такі країни як Іспанія, Італія, Бельгія, Греція, Польща та Франція. М’ясо равлика шановане на ринку Європи, воно дуже смачне та корисне, а ще – це відмінне джерело енергії.

 

Раніше равликів можна було збирати у природі. Однак з 2017 року країни ЄС наклали вето, адже це шкодить екосистемі. Тоді гурмани почали шукати постачальників за межами Євросоюзу.

Та й одними лише равликами подружжя Юськевичів обмежуватися не хоче: чи не першими в Україні відкрили зміїну ферму, де вирощують плазунів на продаж у ресторани. Кажуть, знайшли свою нішу – робити якісний продукт, орієнтований на людей із витонченими смаками, гурманів, які цінують те, що їдять.

ПОДІЛИСЯ ІСТОРІЄЮ СВОГО УСПІШНОГО БІЗНЕСУ, НЕХАЙ ПРО ТЕБЕ ДІЗНАЄТЬСЯ ВСЯ КРАЇНА!
попередня історія наступна історія

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ

Проект «Світ можливостей» проводиться у період з 01 липня 2019 року по 31 грудня 2019 року. Особа, що бажає стати Учасником Проекту повинна в період проведення Проекту заповнити Форму реєстрації та описати історію власного бізнесу.

Організатором буде на власний розсуд відібрані найкращі історії Учасників та створено сюжет із подальшим його висвітленням на телеканалі «24», радіо «Люкс ФМ» та публікацією на сайті https://24tv.ua/svitmozhlyvostey/. Організатор залишає за собою право відмовити у створенні сюжету та/чи його публікації на кожному етапі Проекту без жодної компенсації Учаснику. Усі права інтелектуальної власності на створений сюжет (аудіовізуальний твір) залишаються за Організатором.

Надаючи інформацію, що зазначена у Формі реєстрації, Особа тим самим надає згоду на обробку персональних даних в межах чинного законодавства України з метою використання Організатором та/або іншими уповноваженими Організатором Проекту особами, на період Проекту.

Надсилаючи Форму реєстрації та беручи участь в Проекті, Особа тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої нею інформації про себе Організатором, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам) та обсягу наданої згоди, зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення Учасника, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, але не обмежуючись, право публікації (в т.ч. його імені і зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних».

надайте згоду на обробку ваших персональних даних
Дякуємо за реєстрацію!