Артем Гетьман

Артем – ідейний натхненник і засновник сервісу Playseek. Це мобільний додаток, що допоможе в один "клік" зібрати друзів, аби побігати у футбол або знайти спаринг-партнера, наприклад, для гри в теніс.

Артем віддавна захоплюється футболом. Ще студентом часто збирав друзів, щоб поганяти разом м’яча. Після закінчення ВНЗ організовувати команду стало складніше – у кожного з’явилися свої клопоти, робота тощо. Контакти в чатах та групах проблему не вирішували: зустрічі регулярно зривалися, відшукати потрібну інформацію вдавалося складно.

Так з’явилася ідея створити зручний інструмент, який за декілька кліків на телефоні допоміг би знайти партнерів для спільних тренувань. Реалізувати стартап Артему допомогла команда з університетських друзів й однодумці. Долучились до процесу також волонтери-програмісти та дизайнери з різних регіонів.

Від ідеї до реалізації минуло близько двох років. Наразі сервіс запрацював у Києві, у планах розробників – запустити його в інших великих містах.

Футбол, волейбол, баскетбол, теніс чи просто легка пробіжка у невимушеній товариській компанії – це і не тільки ви знайдете в додатку, де десяток груп поділені за інтересами. Ба більше, програма відображає спортивну інфраструктуру: майданчики, стадіони, розклад тренувань і подій поблизу.

 

Можна додатися в чиюсь гру, якщо рівень підходить, або створити власну і запросити друзів. Особливо зручно для людей, які щойно переїхали у велике місто, щоб знайти собі нову компанію і не втратити інтерес до спорту.

За невеликий період свого існування стартап уже встиг потрапити до рейтингу найкращих спортивних і соціальних проєктів в Україні й отримав визнання на “Тайванській технологічній арені” серед десятків інших з усього світу.

Цей проєкт, кажуть творці, не задля розваги, – це інвестиція в майбутнє. Ціль команди – створити найбільшу спортивну спільноту, зробити спорт максимально доступним та поширити ідею здорового способу життя.

 

ПОДІЛИСЯ ІСТОРІЄЮ СВОГО УСПІШНОГО БІЗНЕСУ, НЕХАЙ ПРО ТЕБЕ ДІЗНАЄТЬСЯ ВСЯ КРАЇНА!
попередня історія наступна історія

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ

Проект «Світ можливостей» проводиться у період з 01 липня 2019 року по 31 грудня 2019 року. Особа, що бажає стати Учасником Проекту повинна в період проведення Проекту заповнити Форму реєстрації та описати історію власного бізнесу.

Організатором буде на власний розсуд відібрані найкращі історії Учасників та створено сюжет із подальшим його висвітленням на телеканалі «24», радіо «Люкс ФМ» та публікацією на сайті https://24tv.ua/svitmozhlyvostey/. Організатор залишає за собою право відмовити у створенні сюжету та/чи його публікації на кожному етапі Проекту без жодної компенсації Учаснику. Усі права інтелектуальної власності на створений сюжет (аудіовізуальний твір) залишаються за Організатором.

Надаючи інформацію, що зазначена у Формі реєстрації, Особа тим самим надає згоду на обробку персональних даних в межах чинного законодавства України з метою використання Організатором та/або іншими уповноваженими Організатором Проекту особами, на період Проекту.

Надсилаючи Форму реєстрації та беручи участь в Проекті, Особа тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої нею інформації про себе Організатором, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам) та обсягу наданої згоди, зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення Учасника, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, але не обмежуючись, право публікації (в т.ч. його імені і зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних».

надайте згоду на обробку ваших персональних даних
Дякуємо за реєстрацію!