Сергій Коваленков

Сергій Коваленков є засновником компанії Hempire, яка зводить зручні і комфортні екобудинки в Україні з вапна, води і конопель. Стартапер намагається змінити уявлення в головах українців, що надійний дім може бути не лише з цегли та бетону. Окрім цього, ділиться досвідом і будує основу для свого бізнесу за кордоном.

 

Будівництвом Сергій Коваленков займається вже давно і фахово. Він закінчив Карлтонський університет в Оттаві та кілька років керував будівельними проєктами у різних країнах аж поки не потрапив до Австралії. Там його чекала нова робота. Але коли він приїхав на нове місце, виявилося, що людина, яку він мав замінити, раптом передумала звільнятися.

Випадково доля звела Сергія з людьми, які займалися вирощуванням і переробкою технічних конопель. Вони саме бралися зводити пілотний будинок, тож запросили до проєкту і його.

Спробувавши попрацювати з екоматеріалом, Сергій більше не захотів повертатися до традиційного будівництва. За його словами, конопля може використовуватись при виробництві 20-ти тисяч видів різної продукції, до прикладу, меблевої, харчової та текстильної. Що цікаво, жоден автомобіль компанії Mercedes-Benz не випускається без конопляних волокон.

 

Сергій використовує у будівництві лише природні компоненти: подрібнені стебла конопель, вапно, воду, які попередньо перемішані у міксері, та спеціальні мінеральні добавки, які служать сполучним матеріалом.

На розробку цієї технології та на супутні технічні витрати Сергій вклався на старті у 5 тисяч доларів. За свою інноваційність та дружній до довкілля підхід стартап не раз отримував нагороди та екогранти.

 

Сергій консультував спорудження конопляного хостела на горі Монблан.

Збудував, можливо, перший у світі будиночок на колесах з конопель у Каліфорнії. В Україні ж, каже, важко боротися з менталітетом людей та небажанням архітекторів працювати з екоматеріалами.

Намагаючись змінити цю реальність, Сергій Коваленков охоче ділиться своїми знаннями та досвідом з іншими, – закладає новий фундамент та ламає стереотипи про екологічне житло серед українців.

ПОДІЛИСЯ ІСТОРІЄЮ СВОГО УСПІШНОГО БІЗНЕСУ, НЕХАЙ ПРО ТЕБЕ ДІЗНАЄТЬСЯ ВСЯ КРАЇНА!
попередня історія наступна історія

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ

Проект «Світ можливостей» проводиться у період з 01 липня 2019 року по 31 грудня 2019 року. Особа, що бажає стати Учасником Проекту повинна в період проведення Проекту заповнити Форму реєстрації та описати історію власного бізнесу.

Організатором буде на власний розсуд відібрані найкращі історії Учасників та створено сюжет із подальшим його висвітленням на телеканалі «24», радіо «Люкс ФМ» та публікацією на сайті https://24tv.ua/svitmozhlyvostey/. Організатор залишає за собою право відмовити у створенні сюжету та/чи його публікації на кожному етапі Проекту без жодної компенсації Учаснику. Усі права інтелектуальної власності на створений сюжет (аудіовізуальний твір) залишаються за Організатором.

Надаючи інформацію, що зазначена у Формі реєстрації, Особа тим самим надає згоду на обробку персональних даних в межах чинного законодавства України з метою використання Організатором та/або іншими уповноваженими Організатором Проекту особами, на період Проекту.

Надсилаючи Форму реєстрації та беручи участь в Проекті, Особа тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої нею інформації про себе Організатором, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам) та обсягу наданої згоди, зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення Учасника, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, але не обмежуючись, право публікації (в т.ч. його імені і зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних».

надайте згоду на обробку ваших персональних даних
Дякуємо за реєстрацію!