Колгоспи Азарова
Доблесний очільник кабміну Микола Азаров хоче повернути Україну нарешті до свого, до того, що в нації передається з молоком матері – до землеробства. Мовляв – не вистачає продуктів, або вони не по кишені - запрягайте волів і вспахуйте непідняту цілину. А головне не «скігліть»!
Напевно, іншим державам «новий мега-спіч» чинного прем’єра, в умовах ринкової економіки – смішний. Зате, не смішно шахтарям і робітникам заводу. Які після роботи - добравшись на дачу о восьмій вечора починають працювати на землі. Звісно є ще субота та неділя, але трудоголік Янович напевно забув, що відпочивати людині - притаманне.
Я боюсь, що такі поради від Азарова можуть стати не останніми. Ну, приходять там, під кабмін люди з транспарантами, наприклад, і кажуть:
– «Микола Янович – бабла на газ немає, нам його за несплату вирубали – якби був дешевший – платили б, без базару!»
Ну Азаров, звісно, як цербер українських традицій – каже:
- «Чому підзабуті традіційні українські цінності? Не требі скігліті. Ще древляни 1000 років тому моглі заготовляті драва, в чьому ж праблєми тєпєр, ліси Валині мают капітальний ресурс! Сокири в руки і впірьод!»
Наступні приходять під кабмін, кажуть:
- «Микола Янович, не скіглілі працювали, харчі собі наготували, але техніка зносилась, заводи стоять, а отже й нема чим вспахувати гектари найкращих в світі чорноземів»
Тоді за логікою чинного міністра не треба засмучуватись, а знову ж таки повертатись до рідного:
- «Чому підзабуті традіційні українські цінності? Не требі скігліті. Ще трипільци тисячоліттями раніше сідалі на конів і оброблялі землю. Так що, колі ми співучя нація – впірьод с пєснєй!»
Не люблю моралі (я ж не Крилов), але мораль таких порад проста – скоро Україна повернеться до первіснообщинного ладу. Ніхто не каже, що він поганий – просто якось не той час на вулиці. І людина не завжди має змогу працювати на землі, а деякі люди (якщо цього не знає Азаров) навіть не мають власного сільгоспугіддя.
І на темі оскароносного «Король Говорить». Якщо М.Азаров знайде собі логопеда, який навчить його говорити – з такими порадами, про нього (доблесний український кінематограф,) у майбутньому, кіно не зніматимуть. Ну, хіба що комедію.