Людський Uber: як взяти людину напрокат?
Що можна взяти напрокат? Все, що завгодно: від костюму на Геловін до автомобіля.
Людину напрокат раніше взяти не можна було, хіба що її час та вміння — робота, наприклад, яскравий приклад людини напрокат.
Читайте також: У Саудівській Аравії верблюдиця у 57 тисяч разів дорожча за жінку
А якщо без жартів, то відтепер людину реально можна буде взяти напрокат. Поки що тільки в Японії, але японські дивацтва часто виходять за рамки країни і опиняються у нас. Суші, емодзі, аніме... Людина напрокат?
Японський розробник Юн Рекімото нещодавно презентував свій винахід — маска у вигляді планшета, яка одягається на обличчя і має назву ChameleonMask. Та назва навряд чи приживеться, бо пристрій уже називають "Людським Uber".
Принцип дії винаходу у тому, що будь-хто може одягнути маску на своє обличчя і бути "тілом" замовника послуги, який за допомогою Інтернету транслюватиме своє обличчя на екран.
Впевнена, що у кожного хоч раз у житті виникала думка про те, що було б добре бути у двох місцях одночасно, що 24 години на добу — це вкрай мало, а відстані могли б бути і коротшими.
Відтепер можна буде сидіти в офісі, а паралельно бачити, як син грає у футбол проти команди паралельного класу. Для цього варто лише взяти напрокат людину, яка принесе "вас" на своєму лобі. Точніше, на всьому обличчі.
Маска-планшет від чола до підборіддя, це круто для замовника, адже той, хто контактуватиме з "Людським Uber", зовсім не відволікатиметься на "прокатного". Не продумано поки що тільки одне: як бачити хоча б щось, якщо на лиці міцно закріплений гаджет? Юн Рекімото обіцяє щось придумати найближчим часом.
А поки цей пристрій не дістався України, продовжуємо думати, як і в офісі працювати, і хоча б раз на рік бачити перемоги наших дітей. Зрештою, принаймні поки що, жодна маска не може обійняти і поцілувати.
Читайте також: Навіщо ребальзамувати тіло Пирогова: він український Ленін?