На фронті тепловізори працюють краще забобонів
Источник:
Facebook Повернись живимНа фото – розбитий міст, який добре видно з позицій на шахті Бутівка.
За ним сумнозвісний блокпост "ДНРів" – "пост ДАІ". Саме звідти вони стріляють з танка по Авдіївській промзоні.
Якщо виїхати на складну автомобільну розв’язку, між Бутівкою і Авдіївкою, здається, що людину біля того мосту можна цілком чітко розгледіти – так він близько. А отже, і ворог за кількасот метрів. Частина снарядів, призначених для "промки", летить і в бік самої шахти. Хвости від мін бійці дістають із землі та викидають. "Щоб не притягувати інші", – забобонно каже один з них. Ходити по території зрешеченої снарядами шахти складно – через залізничну колію за хлопцями спостерігають снайпери, доводиться бігати.
На Бутівці зараз тримає оборону батальйон 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади. Бійці цілком впевнено себе почувають на цих позиціях. Вже знають звідки стріляє ворог, де сидять снайпери, з якого боку найімовірніше підійдуть диверсійні групи. Трохи вбік від шахти – Спартак. Його теж добре видно з наших позицій.
От він на іншій фотографії.
Звідти бійці чують, як росіяни ганяють техніку – танки і САУ – на Ясинуватську розв’язку. А далі вже ці САУ їдуть або на Горлівку, або луплять по Авдіївці…
Слухати, спостерігати, діяти завдяки бойовому досвіду, опиратися на логіку і знання – це, звичайно, добре. Але коли є необхідні оптичні прилади, діяти можна на випередження. Можна визначити снайпера, помітити диверсантів, спостерігати за діяннями бойовиків на їхніх позиціях. І якщо вам складно уявити географію розташування наших опорників, порахуйте просто метрів 300 і уявіть навпроти себе людину, яка не вагаючись вистрілить у вас. Страшно?
А уявіть вночі, коли ви навіть не зможете побачити цю озброєну людину. Знаєте, яка річ допоможе зменшити такі ситуації? Тепловізор. Який коштує 2500 доларів. На Бутівці він зараз дуже потрібен.
Допоможемо нашим воїнам?
Дар`я Бура. Проект "Повернись живим"
Приват: 5457 0822 3299 9685 Дейнега Віталій
Всі реквізити і контакти тут.
Читайте також: Слов'янськ: чим живе місто, з якого почалась війна на Донбасі