Представники ОБСЄ приїжджають до окупованого Луганська по модні прикиди
Источник:
Facebook Дмитра СнєгирьоваЧи костюми та інші блага життя їм дарують гостинні "ополченці"?
27 липня 2015 року координатор підгрупи з гуманітарних питань, представник ОБСЄ Тоні Фріш прибув з дводенним візитом в "ЛНР", щоб "своїми очима" оцінити реальну гуманітарну обстановку. "Ми вже ознайомилися з проблемами водопостачання в деяких місцях, спілкувалися з людьми, мерами міст", – додав Фріш.
Знайомство з проблемами міста пан Фріш почав з… магазину "Діловий костюм", який знаходиться за адресою: вул. Оборонна, 12-а. Луганчани, які проходили повз магазин, мали нагоду бачити три машини ОБСЄ і дві – "поліції ЛНР". У широко розкритих дверях магазину було видно, як "спостерігачі" ОБСЄ приміряли на себе шикарні костюми.
Як з'ясувалося пізніше, в бутіку "Діловий костюм" мешканці Луганська бачили самого Тоні Фріша.
Мабуть, без покупки пари-трійки костюмів від "Бріоні" гуманітарну обстановку достовірно оцінити практично неможливо. Єдине, що може сконфузити заморського пана – це відсутність нових моделей, бо асортимент не поповнювався з початку війни. Залишається сподіватися, що у халявного коня завжди зуби цілі, а Тоні хлопець не конфузливий.
Трохи пізніше дві машини з характерним написом, що вказував про їхню приналежність до моніторингової місії, довелося побачити біля ресторану "Макарська пивоварня".
"І це правильно, війна війною, а обід за розкладом. Так шо, смію запевнити світову громадськість, хлопці до виконання гуманітарної місії приступили закотивши рукава, а в своїй заяві, сказавши, "що в деяких місцях спілкувався з людьми", Фішер "нєсоврамші", – повідомив мешканець окупованого міста.
Нагадаю, що випадки тісної "дружби" сепаратистів та представників місії ОБСЄ не поодинокі. Раніше повідомлялося, що спостерігачі місії ОБСЄ зайняли величезний торгово-розважальний центр в Луганську – ТЦ "Корона", зробивши з нього власний офіс – з вивіскою, прапором і броньованими авто на парковці.
Взимку 2014 року я повідомляв про те, що представники місії облюбували елітні розважальні заклади та "моніторять" ресторани окупованого міста. Зокрема, вони були помічені разом з бойовиками, в ресторані "Кавказький дворик".
Дивно поводиться міжнародна місія стосовно висвітлення подій в перебігу військового конфлікту на теренах Луганщини. Так, наприкінці вересня 2014 року спостерігачі ОБСЄ стали свідками артилерійського обстрілу позицій ЗСУ в місті Щастя, однак відмовилися його реєструвати. Влітку 2014-го в Марківському районі Луганської області був помічений автомобіль з символікою ОБСЄ. Люди в авто пересувалися уздовж блокпостів ВСУ, фотографуючи розташування українських військових.
Наприкінці листопада минулого року колишній голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль заявляв, що представники організації не змогли забезпечити дотримання перемир'я в селі Трьохізбенка. Той же Москаль повідомляв про те, що після його скарг на спостерігачів з Місії ОБСЄ, останнім тепер доводиться дотримуватися "сухого закону" в зоні АТО.
За словами Москаля, спостерігачів ОБСЄ вже не побачиш у Сєверодонецьку за склянкою віскі – тепер вони віддають перевагу більш корисному моркв'яному фрешу.
Виникає питання: то що, "об'єктивні" працівники міжнародної місії приїжджають до окупованого міста на шопінг? Чи костюми та інші блага життя їм дарують гостинні "ополченці"?
Читатйте також: "Паркуються як м…даки": спостерігачів ОБСЕ спіймали на порушенні правил руху
Колонка является личным мнением автора, редакция 24 Канала может не разделять ее.