Сутність СРСР: "безмір спрямованого проти людини Зла"

9 мая 2017, 08:09

Існує рецепт для українців, який допомагає звільнитись від блудних уявлень та змінити майбутнє. Він дуже простий. Необхідно засвоювати минулі події як уроки. Бо саме минуле, як і правда про нього, потужно впливають на нашу свідомість. Знаючи правду про себе та про свого кривдника, можна самому вибрати шлях розвитку майбутнього.

Трагічна подія минулого – Друга світова війна – сьогодні найбільше оповита різними міфами та перекрученнями. Якщо поринути в інформаційні потоки Російської Федерації, то складається враження, що вона і досі триває. Над світом висить загроза фашистської агресії, де епіцентром є Україна, і єдине джерело її стримування та протидії – Москва.

Втримання радянських міфів про війну в Україні є надзвичайно важливим для Росії, адже вони стали головним, в більшості випадків, навіть єдиним елементом радянської ідентичності частини наших громадян. Ті, хто не жив в СРСР, швидше і легше сприймають правду про події тих років. Але сувора реальність говорить, що її треба знати всім.

Чому з російської пропаганди випадають події, що відбувались в 1939-1941 роках?

Відомо, що саме в 1939 році, 23 серпня, був підписаний Договір про ненапад між СРСР і Німеччиною, відомий як пакт Молотова-Ріббентропа. В ньому зазначалося, що обидві країни зобов'язалися "утримуватися від усякого насильства, від усякої агресивної дії й усякого нападу" одна проти одної, не підтримувати жодної третьої держави, яка розв'язала б війну проти однієї із сторін, проводити взаємні консультації, розв'язувати конфлікти виключно мирним шляхом.

Читайте також: "Велика Перемога" може викликати скорботу, біль, сором, але ніяк не гордість

Правда, мало кому відомо, що до договору додавався секретний додатковий протокол про розмежування сфер спільних інтересів у Східній та Центральній Європі на випадок "територіально-політичної перебудови". Протокол передбачав включення Латвії, Естонії, Фінляндії, східних "областей, що входять до складу Польської держави" і Бессарабії в сферу інтересів СРСР. Литва і захід Польщі був віднесений до сфери інтересів Німеччини.

Що означав таємний додатковий протокол пакту Молотова-Ріббентропа?

Таємний протокол договору 1939 року був злочинною змовою Сталіна й Гітлера у бажанні задовольнити територіальні інтереси за рахунок третіх країн. Він передбачав позбавлення суверенітету таких незалежних на той час держав як Польща, Литва, Латвія, Естонія.

Таємний протокол прискорив Другу світову війну, бо саме з поділу Польщі між СРСР і Німеччиною в 1939 році, а потім нападу Сталіна на Фінляндію (1939–1940 роки), розпочалася Друга світова війна.

Компрометуючі домовленості та фатальні наслідки для ряду держав, що містились у таємному протоколі, зрозуміло, що приховувалися. Існування цього додатку до радянсько-німецького договору на офіційному рівні заперечувалося Москвою аж до 1989 року. А після його оприлюднення, з 1990-х років почалось формування численних міфів, покликаних виправдати дії СРСР та представити їх вимушеними.

Читайте також: В Британії випустили книгу із рідкісними кольоровими фото Другої світової: опубліковані світлини

Багато хто до цих пір говорять, що "Сталін і Гітлер не були союзниками", але факти твердять інакше. В 1946 році, Іван Багряний, бувши в еміграції, написав лист-памфлет "Чому я не хочу вертатися до СРСР?". Це був перший твір, перекладений багатьма європейськими мовами, який з "вражаючою емоційною силою і з абсолютною доказовістю розкрив страхітливу сутність СРСР як імперії, що втілила у собі безмір спрямованого проти людини Зла."

Уривок з твору:

Я не хочу вертатись на свою Вітчизну, доки там панує більшовизм, тому що Сталін нищив Україну в парі з Гітлером. Сталін є союзником Гітлера з 1939 року. Але для нас, українців, він є союзником Гітлера ще з раніших часів. Гітлер мав за мету винищити нас в ім'я панування фашистської Німеччини на нашій землі. Сталін нищив і нищить нас в ім'я панування своєї партії і її так званоъ "марксо-ленінської доктрини", а фактично в ім'я панування російського червоного фашизму на нашій землі і в цілому світі.