У "ЛНР" забракло лікарів

18 марта 2016, 12:59

Наразі, "міністерство" не в змозі повністю забезпечити спеціалістами не тільки віддалені від Луганська лікувально-профілактичні установи, але й лікарні та медичні центри, які несуть основне навантаження з надання медичної допомоги — це Луганська обласна клінічна лікарня, дитяча клінічна лікарня і центр медицини катастроф.

За словами першого заступника так званого міністра охорони здоров'я самопроголошеної "ЛНР" Дем'яна Пархомчука особливо гостро питання забезпечення медичними кадрами відчувається в Первомайську, Краснодоні, Ровеньках, Кіровську та Слов'яносербську.

Найбільший дефіцит медичні установи відчувають у лікарських кадрах за спеціальностями хірургічного профілю, а саме: лікарів-анестезіологах, хірургів, нейрохірургів, травматологів,офтальмологів. Бракує також лікарів станції швидкої та невідкладної медичної допомоги.

На початку березня 2016 року аналітичний відділ ГІ "Права Справа" повідомляв про те, що у віддалених населених пунктах на території тимчасово окупованої Луганської області через відсутність медичних кадрів не працюють або взагалі відсутні фельдшерсько-акушерські пункти першої невідкладної допомоги.

Після оприлюднення інформації аналітичного відділу ГІ "Права Справа" "міністерство охорони здоров'я" так званого ЛНР змушено було підтвердити і визнати проблему забезпечення лікувальних закладів "республіки" медичними кадрами.

Заборгованності по виплатах заробітньої плати та невпевненість в завтрашньому дні змушують кваліфіковані медичні кадри шукати кращої долі на контрольованих ЗСУ територіях.

Читайте також: Глава "ЛНР" наживається на "благодійному" чаї