В "ЛНР" реалізують економічну програму українських націоналістів
Источник:
Facebook Дмитра СнєгирьоваЗа інформацією групи "Інформаційний Спротив", зважаючи на дефіцит енергоносіїв і в пошуках можливості наповнення бюджету, лідер так званої "ЛНР" Ігор Плотницький вирішив "легалізувати" копанки.
Плотницький дав вказівку "в. о. міністра палива, енергетики та вугільної промисловості ЛНР" Юрченку А.І. надати для розгляду на засіданні "ради міністрів ЛНР" пропозиції щодо легалізації незаконного видобутку вугілля, т. зв. "копанок".
"Міністерству палива, енергетики та вугільної промисловості ЛНР" необхідно активізувати роботу щодо забезпечення твердим паливом "бюджетних установ ЛНР", а також через можливості "державного митного комітету ЛНР" вивчити обсяги ПММ, що ввозяться на територію "ЛНР", — йдеться в повідомленні групи "Інформаційний Спротив".
Фактично,в повідомленні "ІС" йдеться про те, що бойовики втілюють у життя і реалізують плани економічного розвитку Луганщини, які були задекларовані ГІ "Права Справа" ще 5 років тому.
В 2010 році, під час виборчих перегонів, я презентував власну програму економічного розвитку регіону,яка б дала можливість отримання додаткових надходжень в бюджет і створення нових робочих місць.
"На першій сесії Луганської обласної ради ми (ГІ "Права Справа") виступимо з вимогою легалізації так званих "копанок". Легалізуючи незаконну розробку природних копалин, ми фактично вирішуємо два ключових питання. Поповнення місцевих бюджетів за рахунок податків та місцевих зборів, а не кишень чиновників, і створення нормальних умов праці робітників, задіяних на цьому виробництві. Від цього виграють обидві зацікавлені сторони. Власник отримує від держави право на законне ведення свого бізнесу, відповідно сплачуючи податки і створюючи безпечні робочі місця, а працівник отримує захищену роботу і повний соціальний пакет".
Легалізація копанок — це прямий шлях до знищення корупції в вугільній сфері, що є бюджетоутворюючою в регіоні. На жаль, з української сторони немає розуміння цієї елементарної тези — звучать заяви керівників Луганської обласної військово-цивільної адміністрації не про легалізацію, а про боротьбу з копанками, що фактично унеможливлює виведення цілої галузі економіки з "тіньового сектору".