Яка країна, така й відставка прем'єра

16 февраля 2016, 16:28

Ну ніби все ж зрозуміло: так, нинішній уряд і прем'єр втратили шанс провести реформи і стали уособленням корупції та погіршення соціально-економічної ситуації в країні, тому заслуговує на відставку, і не тільки відставку, але й розслідування результатів своєї діяльності.

З іншого боку, протягом найближчих тижнів критичні платежі по зовнішнім борговим зобов'язанням, які без продовження програми співробітництва з МВФ і отримання протягом наступних 2 тижнів чергового траншу призведуть або до дефолту, або до чергового падіння курсу національної валюти.

Вихід зрозумілий дати можливість пропрацювати нинішньому уряду ще місяць за умови отримання чергового траншу, а після цього у середині березня у відставку з негайним, бажано того ж дня, призначенням технократа без корупційного шлейфа на посаду прем'єра і таких же технократів-професіоналів на посади членів уряду до часу нових виборів влітку чи восени.

Про що тоді говоримо? Чим торгуємо в кулуарах Ради?

Будь-який інший сценарій це або дефолт/падіння гривні, або остаточна дискредитація влади перед суспільством.

Чого тоді тягнути? Щоб остаточно переконати світ і суспільство у визначальності фактору політичної корупції в нашій країні?

Чи не простіше з гідністю про все сказати, чітко домовитись про алгоритм дій, і спокійно, і з повагою з боку суспільства далі іти вперед?

Чи влада понад усе? Ще трошки, а далі хоч потоп?

Читайте також: Владо! Піаритися на Небесній сотні чи війні — максимум, на що ви здатні?