Життя після фронту: "кіборгу" зробили унікальну операцію
Источник:
Народний проектВолодимиру, якого було поранено неподалік аеропорту Донецька, 23 серпня провели операцію із заміщення тотального дефекту п’яткової кістки блоком остеопластичного матеріалу з аутологічними (власними) стовбуровими клітинами.
Всі витрати на лікування у розмірі 505 130 гривень, перерахував People's Project, завдяки благодійним внескам.
Зараз головне завдання Володимира добре відпочити і відновити сили. Адже за півтора місяці йому зроблять контрольний рентген, після якого лікарі зможуть планувати подальше лікування бійця. Попереду у Володимира медичні процедури з відновлення сухожилля.
Ми віримо, що все пройде чудово і контрольний рентген стане тому підтвердженням.
До поранення Володимир воював у складі 93 ОМБр. Він один з тих, хто боронив аеропорт Донецька. Був поранений 12 липня 2015 року під час розвідки неподалік аеропорту. Володимир підірвався на міні та дивом уникнув травматичної ампутації, яка зазвичай трапляється при подібних травмах.
Боєць переніс сім операції на травмованій нозі. З часом рана загоїлася, але нога бійця залишилася неопороздатною, адже його ліва п’ятка практично повністю відсутня.
Традиційними методами не вдалося вирішити цю проблему. Навіть у Німеччині, куди Володимира відправили на лікування, нічого не змогли запропонувати окрім ортопедичної підкладки для взуття. Тим часом, через постіний сильний біль у п’ятці Володимир не міг ступати на ногу, тож нога так і залишилася б неопороздатною.
На щастя, лікарі клініки ілая, що третій рік лікує бійців в рамках проекту "Біотех-реабілітація поранених", взялися допомогти Володимиру. Новітні клітинні технології дали Володимиру шанс на одужання та повернення до здорового життя – як до війни. Ми вдячні за кожний внесок, що допомагає рятувати наших захисників, зокрема дякуємо кожному, хто долучився до збору коштів на лікування Володимира. Та допомога потрібна ще багатьом нашим пораненим військовим. Зараз триває збір коштів на п’ятьох поранених. Ще близько десяти чекають у черзі. Разом ми можемо їм допомогти.
Біотехнології дійсно працюють, і лікарі клініки вже неодноразово це доводили. Раніше ми розповідали, як пораненому солдату "виростили" нову кістку стегна, замість розтрощеної важким пораненням.
Долучитися до благодійної справи можна тут.
Читайте також: Життя після фронту: для поранених бійців лікарі роблять неможливе